غلامرضا منوچهری دوشنبه شب در حاشیه آغاز بکار سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی در کیش در جمع خبرنگاران درباره توجه آیت الله هاشمی به صنعت نفت، افزود: من از ایشان خاطره زیادی دارم زیرا معمولا سالی یکبار به دیدار ایشان می رفتم، سال گذشته نیز قبل از پایان سال، جلسه ای طولانی داشتیم که حدود یک ساعت درباره نفت تجهیزات دریایی مخازن نفتی و صادرات نفتی سوال کرد.
وی اضافه کرد: به دلیل حضورم در بخش آب، ایشان بسیار عمیق و با جزییات، همه مسائل بخش انرژی و آب کشور را با علاقه دنبال می کرد.
منوچهری با بیان این که اگر پروژه ای تاخیر داشت اظهار نگرانی می کرد، گفت: ایشان فکر می کرد که برای همه بخش های توسعه ای کشور به ویژه نفت و انرژی و آب باید هدایت، راهبری و پیگیری انجام شود.
وی افزود: آیت الله هاشمی در ملاقات هایی که با وزیران، معاونان و سایر مسئولان داشتند همیشه این مسائل را به تفصیل و جزئیات دنبال می کرد.
منوچهری ادامه داد: ایشان در سن 82 سالگی نیز ذهنشان بسیار فعال بود و دلسوزانه مسایل را پیگیری می کرد و سفر اخیر آیت الله هاشمی به جزیره خارک، نشان دهنده علاقه و عشق ایشان به توسعه و سازندگی کشور بود.
به گزارش ایرنا، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژِی کیش عصر امروز «دوشنبه » با حضور غلامرضا منوچهری معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت،آغاز به کار کرد و تا روز پنجشنبه (23 دی) از ساعت 18 تا 22 در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش به کار خود ادامه می دهد.
در این نمایشگاه 140 شرکت داخلی و 40 نماینده و شرکت خارجی در فضایی به وسعت 18 هزار متر مربع به معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی های نو می پردازند .
در این دوره از نمایشگاه، نمایندگان 13 کشور حضور دارند.


نوشتن دیدگاه

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

از تاريخ ٢٢ ارديبهشت ماه سال ١٣٩٦ مصادف با نيمه شعبان ميلاد اقامه كننده عدل و داد در جهان هم ، پورتال جامع راهنماي كيش را در پايگاه خبري صبح كيش و بالعكس جستجو فرماييد.