ویژه های خبری

امروز : دوشنبه - ۱۸ - فروردین - ۱۳۹۹

بمناسبت هفته بهزیستی محمدحسن جهان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش به همراه مسئول روابط عمومی این شورا با حضور در دفتر کار رییس اداره بهزیستی کیش با خانم شقایق کهورزاده دیدار و گفتگو کرد.
جهان در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بهزیستی در سخنانی اظهار داشت: بهزیستی به عنوان یکی از اعضای اصلی و مهم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش سهم بسزایی در کاهش اعتیاد در سطح جزیره برعهده دارد.
محمدحسن جهان ضمن قدرداني از فعاليت هاي بهزيستي در طول سال و بویژه هفته مبارزه با موادمخدر، خدمت در بهزیستی را توفیق بزرگی برای کارشناسان و کارکنان این دستگاه اجرایی دانست.
وی در ادامه بر پیشگیری از گرایش اعتیاد نسل جوان به مصرف موادمخدر تاکید کرد و درخواست انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترك به منظور افزايش تعاملات بين بخشي بین شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش و بهزیستی در راه کاهش آسیب های اعتیاد شد.
جهان همچنین افزود: بهزیستی و شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش با توجه به فعالیت ها و مأموریت های مشترکی که با هم در راستای پیشگیری از اعتیاد در جامعه دارند، می توانند فعالیت های مشترکی را در این مسیر دنبال کنند.
رییس اداره بهزیستی کیش نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش از ماموریت های بهزیستی،  بر ضرورت گسترش همکاری های دو جانبه تاکید نمود.
شقایق کهورزاده اظهار داشت: راهبرد اساسی مجموعه بهزیستی در پیشگیری از مصرف موادمخدر، آگاهی بخشی به اقشار مختلف و حساس سازی آنان نسبت به آسیب های ناشی از سو مصرف موادمخدر است.
گفتنی است در پایان این دیدار از طرف دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود و قدردانی از زحمات مجموعه بهزیستی کیش تقدیم خانم شقایق کهورزاده رییس اداره بهزیستی کیش شد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد