کد خبر : 2402

 سرگرد ابراهیم خادمی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش عصر روز یکشنبه در آئین تجلیل از جمعی از مدیران و فعالان بسیج جزیره کیش به همکاری خوب مسئولان جزیره برای گرامیداشت هفته بسیج اشاره کرد و گفت : با همدلی و حمایت ها توانستیم برنامه ها را به خوبی برگزار کنیم.
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان نیز با گرامیداشت یاد شهدای غواص، سالگرد عملیات کربلای 4 و پنجم دی ماه سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی به دستور امام راحل اظهار کرد : پس از تشکیل این یگان خوشبختانه شاهد بروز حادثه ای خاص نبوده ایم .
سردار رضا ترابی با اشاره به شهدای یگان حفاظت هوایی گفت : 23 تن از بهترین پاسداران این مرز و بوم در این راه به شهادت رسیده اند.
وی با قدردانی از همراهی مسئولان جزیره کیش با نهاد بسیج در اجرای هر چه بهتر برنامه ها تصریح کرد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج از بدنه مردم هستند و خدا این توفیق را به ما عطا کرده که زیر پای مردم فرش قرمز بگسترانیم و به آنها خدمت کنیم .
فرمانده سپاه استان هرمزگان به دسته بندی بسیجیان به گروه های ویژه ، فعال و عادی اشاره کرد و گفت : همه مردم چه آنها که در پایگاه ها پرونده دارند و چه آنها که ندارند از بدنه بسیج میلیونی هستند و ما به داشتن چنین قدرتی به خود می بالیم .
سردار ترابی تاکید کرد : در هر مقطعی از زمان و هرجا که کشور به حضور این نیروی مردمی نیاز داشته بسیج با قوت هر چه تمام پا به میدان گذاشته و وارد عمل شده است .
پخش نماهنگی از عملکرد ناحیه مقاومت بسیج بخش دیگر این برنامه بود.
در این آئین از امام جمعه کیش، امام جمعه اهل سنت، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، تعدادی از معاونت های سازمان منطقه آزاد، فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان فعال با اهدای لوح قدردانی شد.
آئین تقدیر از فعالان بسیجی کیش با حضور فرمانده سپاه استان هرمزگان ، نماینده ولی فقیه در سپاه استان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و تعدادی از معاونان ، نماینده نهاد امامت جمعه کیش، امام جمعه اهل سنت، فرماندهان نظامی و انتظامی ، در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.نوشتن دیدگاه

آخرین اخبار

تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از اخبار و تصاویر اختصاصی این وبگاه تنها با ذکر نام منبع صبح کیش امکان پذیر است.