ویژه های خبری

امروز : یکشنبه - ۲۶ - آبان - ۱۳۹۸

دانشگاه صنعتی شریف زمینه آزمون فنی و مهندسی را برای کیشوندان مهیا کرد

مدیر امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین المللی کیش روز پنجشنبه افزود: آزمون فنی و مهندسی تاکنون در این جزیره برگزار نگردیده و متقاضیان این آزمون پیش از این به بندرعباس و دیگر استانها برای شرکت در آزمون مربوطه سفر می کردند.
' امیر خیاط'گفت: آزمون فنی و مهندسی امروز همزمان با سراسر کشور در محل این دانشگاه برگزار شد و با این اقدام از سفر متقاضیان این آزمون از جزیره کیش به دیگر استانها و صرف هزینه و رنج متقاضیان جلوگیری شد.
وی اظهار کرد: در روز نخست آزمون امسال صبح امروز پنجشنبه آزمون تستی بین 44 شرکت کننده در رشته های معماری، نظارت معماری، نظارت عمران و نقشه برداری و در نوبت عصر بین 36 شرکت کننده در رشته های نظارت تاسیسات برقی، اجرای عمرانی و اجرای معماری برگزار شد.
وی گفت: فردا جمعه در دومین روز این آزمون سراسری در رشته های طراحی تاسیسات برقی، معماری و محاسبات عمران 23 شرکت کننده به صورت تشریحی و عملی و به مدت 8 ساعت به رقات خواهند پرداخت.
مدیر امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین المللی کیش پیش بینی کرد با اطلاع رسانی لازم، این آزمون در سال آتی با استقبال و حضور بیشتر شرکت کنندگان کیشوند برگزار شد.
آزمون فنی و مهندسی توسط سازمان سنجش کشور با حضور 130 هزار متقاضی بطور همزمان امروز و فردا جمعه در سراسر کشور برگزار می شود و نتایج آن نیز آبانماه 96 مشخص خواهد شد.
دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین المللی کیش با مشارکت دانشگاه کیش و حمایت سازمان منطقه آزاد این جزیره از سال 83 فعالیت خود را آغاز نموده است و هم اکنون در رشته های فنی و مهندسی همچون مکانیک، آی تی ، صنایع نانو تکنولوژی دانشجویان را آموزش می دهد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد