دوشنبه 4 تير 1397

 گروه طراحی صنعتی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران، کارگاه آموزشی بین­المللی طراحی خدمات با موضوع «آیندۀ گردشگری، سناريو پردازی برای مدل‌های خدمات و کسب و کارهای نو» را با حضور سه نفر از اساتید برجسته دانشگاه برانشواگ آلمان برگزار می­نماید. این کارگاه با مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می­گردد.

این کارگاه در راستای برگزاری موفق دوره­های آموزشی بین­المللی در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران و استقبال دانشجویان داخلی و خارجی از این دوره­ها و همچنین درخواست­های اساتید برجسته دانشگاه­های معتبر دنیا جهت برگزاری کارگاه­های آموزشی، در روزهای 19 تا 23 اسفند ماه 1396 (10 تا 14 مارچ 2018) در سالن اجتماعات پردیس، برگزار می گردد. 

کارگاه بین المللی طراحی خدمات به صورت یک دوره فشرده پنج روزه به سرپرستی علمی دکتر یاسمن خداداده دانشیار و مدیر گروه طراحی صنعتی پردیس بین­المللی کیش و ارائه اساتید برجسته دانشگاه برانشواگ آلمان، پروفسور ولف گنگ یوناس که در دنیا در زمینه طراحی مطرحند و پروفسور منوال کرتزر اساتید برجسته معماری و دکتر مهدی موزونی، دانش آموخته دانشگاه تهران که در حال گذراندن دوره پسا دکتری در این دانشگاه است، انجام خواهد شد.

در این دوره مطالب تئوری از سوی اساتید بیان شده و تمرین­های عملی تا ساخت مدل، آموزش سناریو پردازی و خلق مدل و انجام فرآیندهای آینده پژوهی ارائه خواهد گردید. در پایان دوره شرکت کنندگان نتایج آموخته­های خود را در قالب نمایشگاهی در معرض دید قرار داده و به ایشان گواهی شرکت در کارگاه به صورت مشترک از سوی دانشگاه برانشواگ آلمان و پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران اعطا خواهد شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آخرین اخبار

نظرات شما

 • محمدی
  امروز بعد از ی هفته دوندگی و کلی دردسر قرار بود با ماشین شخصی خودمون برییم مسافرت دیروز گفتن فردا صبح ...
   
 • محمد زرساز
  عالی حرف نداره ما که تازه داریم ازش بیرون میشیم ـ 8) 8)
   
 • مصطفی
  منم خرید کردم قیمتاش عالیه
   
 • محسنی
  احسنت بر شما نمی دانم چرا جناب دکتر انصاری که مدیری فهیم است اینقدر از فشارهای سیاسی عقب نیشنی میکند ...
   
 • فرهاد
  خیلی خوب شد امیدوار هستم که با آمدن این ماشین مشکل گرفتگی شبکه فاضلاب حل بشود با تشکر از شرکت مهندس آلفا ...
   
 • حمید
  خیلی عالیه انشالله که دستگاهای جدید و با تکنولوژی روز وارد جزیره بشه

تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از اخبار و تصاویر اختصاصی این وبگاه تنها با ذکر نام منبع صبح کیش امکان پذیر است.

Template Design:Dima Group