ویژه های خبری

امروز : دوشنبه - ۱۸ - فروردین - ۱۳۹۹

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان جزیره کیش، امنیت اقتصادی از مهم ترین شاخصه هاست و لازمه دست یابی به امنیت اجتماعی می باشد.
رحمان سادات نجفی در همايش اصناف و امنیت اقتصادی گفت: امنیت و آرامش از مهم ترین نیازمندی های انسان است که با تعامل خوب اصناف و نیروی انتظامی این امر تحقق خواهد یافت.
وی تلاش شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی را قابل ستایش دانست و گفت: توسعه اقتصادی و جذب سرمایه و پیشرفت اصناف درسایه استوار و نظم و امنیت تحقق خواهد یافت که بلیس برای تامین آن تلاش می کند.
سادات نجفی افزود: امنیت اقتصادی امروز در کیش می تواند الگویی برای سرزمین اصلی باشد. و ما امیدواریم با تعامل خوب پلیس و اصناف امنیت، جامعه کیش روز به روز تعالی بیشتری یابد.
در ادامه این همایش مدیر عامل جامعه هتلداران گفت: امنیت اصناف از امنیت جانی کمتر نیست و امنیت اقتصادی یک منطقه ارتباط مستقیم با امنیت اجتماعی دارد.
مسیح اله صفا با تاکید بر امنیت و احساس امنیت در جزیره کیش افزود: حضور سرهنگ جهانبخش و همکارانشان در جزیره کیش، امنیت را ارتقاء داد و امیدواریم با ارتقاء امنیت اقتصادی ، امنیت اجتماعی مطلوب تری داشته باشیم.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد