ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۷ - خرداد - ۱۳۹۹

جانشین پایگاه دریابانی کیش از نجات جان خدمه 32 ساله شناور مسافربری از غرق شدن در دریا، توسط تیم عملیاتی ناوگروه شناوری پایگاه دریابانی کیش خبرداد .

سرهنگ "علی اصغر جمالی" در تشریح این خبر اظهار داشت : یکی از خدمه های شناور مسافربری که از بندر چارک به سمت کیش در حرکت بود به علت طوفان و تلاطم دریا در نزدیکی های جزیره کیش، تعادل خود را از دست داده و داخل دریا پرت می شود.

وی افزود: ناخدای شناور مسافربری برابر اعلام بيسيمي از طريق كنترل اداره بنادر و دريانوردي مبني بر غرق شدن يك نفر از خدمه هاي شناور مسافربري ،درخواست كمك از اين يگان جهت امداد و نجات فرد غرق شده را دارد.

جانشین پایگاه دریابانی کیش ادامه داد: پس از درخواست کمک از سوی ناخدای شناور، بلافاصله دو فروند شناور گلف و یک فروروند شناور 60 فوتي سازماني پلیس به محل اعلامي اعزام و نسبت به نجات فرد غرق شده اقدام می نمایند.

سرهنگ جمالی تصریح کرد: با حضور و اقدام به موقع تیم عملیاتی ناوگروه شناوری، فرد مذکور در یک حرکت سریع از مرگ حتمی نجات پیدا و طی هماهنگی های بعمل آمده به بیمارستان کیش منتقل شد.

جانشین پایگاه دریابانی کیش در پایان از دریانوردان خواست با جدی گرفتن هشدارهای هواشناسی در شرایط نامساعد از رفتن به دریا خودداری کنند.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد