ویژه های خبری

امروز : یکشنبه - ۲۴ - آذر - ۱۳۹۸

 

به گزارش خبرگزاری آنلاین صبح کیش روز شنبه 15 اسفند 94  ، به هر دانش آموز 15 شیر به منظور استفاده در ایام تعطیلات نوروز داده شد که به تقویت جسمی دانش آموزان در حال رشد و ارتقای سلامت جامعه کمک شود. تا به اینجای مطلب کاری مفید و فوق العاده خوب از سوی آموزش و پرورش صورت گرفته و خب خوشحالیم بابت این شکل فعالیت های مفید این سازمان زحمت کش و خدوم.

اما مشکل کجاست؟

مشکل خرید شیر از شرکتی نا آشنا و گمنام در این صنعت (صنعت لبنیات کشور) و به پشتوانه این انتخاب نادرست توزیع شیرهای فاسد در سطح مدارس و در بین دانش آموزان بود .

شیرهایی که به دانش آموزان برخی مدارس داده شده بود ،با وجود داشتن تاریخ مصرف و فاصله زیاد تا زمان انقضاء ،فاسد و با طعم ترشیدگی همراه بود که منتهی به اعتراض والدین شد . بعضی والدین بعد از جوشاندن شیر ، متوجه فاسد بودن آن شدند که در تصاویر شاهد تغییر شکل شیر به تیکه های پنیری مانند (البته پنیر بدبو و بدمزه) هستید.

البته شنیده شد که یکی از کودکان بابت مسمومیت غذایی ، آن هم درست در روز توزیع شیرهای فاسد در بعضی مدارس راهی بیمارستان شده و ساعاتی را بر روی تخت بیمارستان بستری بوده که پس از صحبت های دقیق تر با والدین این کودک مراتب را در خبر تکمیلی به اطلاع خوانندگان صبح کیش خواهیم رساند.

بعد از تلاش های بسیار متاسفانه موفق به تماس با رئیس آموزش و پرورش (عدم حضور در اداره در هنگام تماس) و معاونت سلامت (به علت مرخصی) این اداره نشدیم اما مجدانه پیگیر وضعیت این موضوع از طریق آموزش و پرورش و سازمان منطقه آزاد کیش خواهیم بود.

نام برند و مدارسی که شیر فاسد در آن توزیع شده در حال حاضر نزد صبح کیش تا پیگیری های بعدی محفوظ خواهد بود .

شما عزیزان می توانید گزارشات ، شکایات ، اخبار مربوط به این موضوع را از طریق پل های ارتباط مردمی صبح کیش شامل تلفن تماس 09210752044 (پیامک ، تلگرام) و 44463728 و بخش "گزارشات مردمی"  و یا ثبت نظرات (در وب سایت) جهت روشن شدن و به نتیجه رسیدن موضوع به ما کمک کنید.

 

بعضی متون رسیده به کانال تلگرامی کیش زوم :

تصاویر ارسالی والدین از شیرهای فاسد :

 


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد