ویژه های خبری

امروز : یکشنبه - ۲۲ - تیر - ۱۳۹۹
با اعلام سرگرد محمد زنگانه

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش سرگرد محمد زنگانه گفت: برابر ابلاغیه سازمان وظیفه عمومی ناجا مشمولانی که تاریخ اعزام به خدمت آنان 19 اسفندماه اعلام گردیده بود دراوایل اردیبهشت ماه به خدمت اعزام خواهند شد.

وی افزود: برابر سياست هاي جديد ابلاغی سازمان وظیفه عمومی ناجا دوره های اعزام به خدمت از 18 دوره به 11 دوره کاهش یافته و زمان آن در اوایل ماه خواهد بود بر همین اساس مشمولانی که داراي مدرک دانشگاهی هستند در اول ارديبهشت ماه و مشمولان داراي مدرک تحصيلي ديپلم و زيرديپلم در سوم ارديبهشت ماه 1399 به خدمت اعزام می شوند.

زنگانه گفت: برابر اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا عمليات اجرايي اين طرح در حال اجرا بوده و اطلاع رساني لازم پيرامون تاريخ اعزام و محل آموزش از طريق پيامک به کلیه عزیزان مشمول ارسال خواهدشد.

معاون اجتماعی پلیس کیش تأکید کرد: ضروري است تمامي مشمولان وخانواده هاي محترم آنان ضمن حفظ آرامش و اجراي تدابير و توصيه هاي بهداشتي لازم که از مراجع  رسمي اعلام مي شود، از مراجعه حضوري به وظيفه عمومي خودداري نموده و صرفا يک هفته قبل از موعد اعزام تعيين شده با مراجعه به يکي از دفاتر (پليس +10) برگ آماده به خدمت و معرفي نامه خود به مرکز آموزش را دريافت نمايند.

در پايان تاکيد مي شود سازمان وظيفه عمومي ناجا تنها مرجع رسمي اطلاع رساني در حوزه اعزام به خدمت مشمولان می باشد و مشمولان عزیز می توانند اخبار اين حوزه را از طريق سايت اطلاع رساني به آدرس www.vazifeh.police.ir پيگيري یا از اين طريق تلفن گوياي 096480 سئوالات خود را مطرح نمایند.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد