ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۱۵ - مرداد - ۱۳۹۹

عباس زارع رئیس اداره نظارت و تنظیم بازار مدیریت بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش از برخورد قانونی با صنف های متخلف در جزیره کیش خبر داد و گفت: بر اساس نظارت های حداکثری و کنترل قیمت ها در بازار کیش، شنبه 14 تیر یک واحد صنفی سوپر مارکت به علت گرانفروشی پلمپ شد.

همچنین عباس زارع در خصوص بازدیدهای مستمر اداره نظارت و تنظیم بازار سازمان منطقه آزاد کیش اظهار داشت: در پی تداوم نظارت ها بر فعالیت اصناف در کیش و با حضور نماینده اداره اماکن جمعه 13 تیر یک واحد صنفی میوه فروشی نیز به علت گرانفروشی پلمپ شد.

زارع درباره مدت زمان پلمپ صنف متخلف خاطر نشان کرد: زمان پلمپ واحدهای صنفی بر اساس نوع تخلف و شیوه نامه های موجود متفاوت است و پلمپ غرف متخلف با دستور سازمان منطقه آزاد کیش، توسط اداره اماکن انجام می شود.

وی با بیان این که بازرسین این مدیریت در سه ماه گذشته "فروردین تا 15 تیر" از ۱۲هزار و ۳۷۲ غرف بازدید داشتند افزود: در این بازه زمانی با هدف پیشگیری و مقابله با گران فروشی و اجرای طرح تشدید كنترل و نظارت بر فعالیت اصناف مختلف در سطح جزیره کیش تاکنون 15 واحد صنفی متخلف پلمپ شده است.

شایان ذکر است حفظ پلمپ صنف متخلف بر عهده متصدی آن مجموعه است و هر گونه اقدامی در خصوص شکستن پلمپ برابر ماده 543 قانون مجازات اسلامی پیگرد قضایی دارد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد