ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۶ - بهمن - ۱۴۰۰
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت:

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،سرهنگ علی اصغر جمالی اظهار داشت: پایش تصویری یکی از مطالبات پلیس و از مصوبات شورای تامین در راستای ارتقای سطح امنیت پایدار و کنترل عبور و مرور در جزیره است.
وی اضافه کرد: پلیس راهور به نمایندگی از فرماندهی انتظامی جزیره در صدد است با پیگیری های مختلف تعداد این دوربین ها تا سه برابر از سوی دستگاه های متولی افزایش پیدا کند.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش افزود: انتظار می رود با ایجاد پایش تصویری در جزیره کیش نه تنها شاهد کاهش محسوس تصادفات و تخلفات رانندگی باشیم بلکه بتوان با بهره برداری از این امکان امنیت پایدار را برای مقابله با برخی جرایم افزایش دهیم.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش یادآور شد: بر اساس افزایش روند دستگیری افراد سابقه دار، خرده فروشان موادمخدر و سارقان در سال جاری ، نیاز به راه اندازی سامانه پایش تصویری بویژه نصب دوربین های چهره خوان در ورودی های کیش و کنترل ترددها بیش از گذشته احساس می شود که در راستای نصب دوربین های چهره خوان نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.
سرهنگ جمالی گفت: تامین امنیت با مشارکت مردم با پلیس به خوبی محقق می شود اما تهیه زیرساخت های لازم از سوی متولیان امر ضروری است./ایرنا