ویژه های خبری

امروز : پنجشنبه - ۲۹ - اردیبهشت - ۱۴۰۱
رئیس پلیس فتا کیش گفت:

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش ، سرهنگ " محمدرضا رضایی " در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی شکایت یکی از ساکنان جزیره کیش مبنی بر کلاهبرداری فردی از او به بهانه اعزام به عتبات عالیات، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد فرد کلاهبردار پس از برقراری تماس از طریق واتس اپ و استفاده از لوگوی صدا و سیما به عنوان پروفایل، با دادن وعده واهی سفر به عتبات عالیات با چرب زبانی به فرد مذکور اعلام داشته شماره همراه شما به دلیل خوش حسابی برنده مبلغ 15 میلیون تومان کمک هزینه سفر به عتبات عالیات گردیده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: متهم با شگرد دریافت کدهای فعالسازی همراه بانک از شاکی، اقدام به نصب همراه بانک کرده و مبالغ مذکور را در چندین حساب جابه جا که خوشبختانه میزان قابل توجهی از وجه برداشت شده با اقدامات کارشناسان پلیس فتا به حساب شاکی عودت و پرونده در حال رسیدگی قضایی می باشد.

رئیس پلیس فتا کیش با بیان اینکه تحت هیچ شرایطی اطلاعات کارت های بانکی و یا سامانه های اینترنت بانک و موبایل را در اختیار افراد غریبه قرار ندهید، توصیه کرد: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir و یا به شماره تلفن های 07621836675 و 07621836674 گزارش کنند.