ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، سرهنگ "سید مسعود میرحسینی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: اجرای چهارمین مرحله از طرح رعد در قالب ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت برخورد با افراد هنجار شکن شامل سارق، خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر در پارک ها و تفرجگاه های در دستور کار کارکنان پلیس کیش قرار گرفت.

سرهنگ میرحسینی اظهار داشت: در چهارمین مرحله از طرح رعد، 4 نفر سارق شناسايي و دستگير و 9 دستگاه کندانسور مسروقه کشف شد.

وی بیان داشت: در این طرح 34 نفر افراد هنجارشکن، افراد معتاد متجاهر و لامکان، خرده فروش مواد مخدر و تعدادی سارق دستگیر ، 35 دستگاه موتورهاي شارژي متخلف با عناوين گوناگون تخلف نظير رانندگي در پيست دوچرخه و اجاره غير مجاز توقیف شد و همچنین دستگيري و دلالت و تعداد 13 نفر که در پارک ها و تفرجگاه ها ايجاد مزاحمت مي نمودند، دستگیر شدند.

میرحسینی با بیان اینکه در طول برگزاری این طرح دادستان کیش حمایت های لازم را داشته و مجوزهای مورد نیاز را صادر کردند،یادآور شد: متهمان این طرح پس از تشکیل پرونده جهت سیرمراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس پیشگیری و معاون عملیات فرماندهی انتظامی ویژه کیش هدف از اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی را تحقق بهینه مطالبات مردمی عنوان و تأکید کرد: برای موفقیت در این عرصه، پلیس آمادگی بهره مندی از ظرفیت مردمی را دارد که مردم می توانند با تماس با مرکز فوریت های 110 پلیس را در انجام مأموریت های خود یاری کنند.