ویژه های خبری

امروز : دوشنبه - ۱۲ - خرداد - ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، توسعه ارتباطات بین المللی و فعال کردن شاخه های مختلف گردشگری برای به حرکت در آوردن چرخ اقتصاد جزیره کیش و در نگاه عالیتر کمک به رشد اقتصادی کشور با در آمدهای حاصله از گردشگری ازجمله برنامه های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دو سال گذشته بوده است.

در این راستا برقراری خطوط پروازی به کشورهای همسایه و بهره برداری از پتانسیل های جزیره کیش با تاکید دکتر مونسان در دستور کار مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفت.

کشورمان ایران به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشورها در علوم پزشکی و درمانی در دنیا مطرح است. در جزیره کیش نیز با تکیه براین توانمندی و با پیگیریهای انجام شده از سوی مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش، ضمن تجهیز بیمارستان بین المللی تخصصی و فوق تخصصی جزیره از حضور پزشکان مجرب برای دستیابی به توانمندیهای مورد نیاز در گردشگری سلامت استفاده شد.

تامین زیرساخت های پزشکی و درمانی به عنوان گام نخست در گردشگری سلامت در جزیره کیش مد نظر قرارگرفت و پس ازایجاد امکانات مورد نیاز درگام دوم با ایجاد خطوط پروازی به کشورهای منطقه، سازمان منطقه آزاد کیش در صدد است جزیره کیش را به قطب گردشگری سلامت در کشور و منطقه تبدیل کند.

در این زمینه راه اندازی خط پروازی در مسیر کیش - مسقط - کیش با همکاری شرکت هواپیمایی کیش و یکی از شرکت های هواپیمایی عمان انجام شد و در نخستین سورتی این پرواز 95 عمانی برای استفاده از امکانات درمانی کیش، شنبه 9 آبان ساعت 19 و سی دقیقه وارد جزیره می شوند.

گفتنی است پروازهای کیش- مسقط هر هفته شنبه ها به صورت رفت و برگشت برقرار است.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد