ویژه های خبری

امروز : دوشنبه - ۱۸ - فروردین - ۱۳۹۹

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش روز چهارشنبه در مراسم استقبال از مسافران پرواز کاشان در فرودگاه کیش به توسعه گردشگری بین استان ها و شهرستان ها اشاره کرد و افزود: با همکاری سازمان هواپیمایی کشور و مجموعه بخش هایی که در حوزه گردشگری فعال هستند، مسیر پرواز کاشان به مقصد کیش بر قرار شد و اولین گروه مسافران این شهرستان امروز به این جزیره وارد شدند.
محمد محب خدایی اظهار داشت: عواملی که در صنعت گردشگری فعال هستند باید به این نکته توجه کنند که با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش فضای مناسبی برای برقراری خطوط جدید پروازی مهیا شده است و تداوم پروازها بستگی به عملکرد دست اندرکار بخش های مختلف گردشگری از جمله شرکت های هواپیمایی، هتل ها و تور اپراتورها دارد.
وی کیفیت و قیمت را مهمترین عوامل جذب گردشگر عنوان کرد و گفت : اگر گردشگران از قیمت و کیفیت خدماتی که دریافت می کنند رضایت داشته باشند، پروازها تداوم پیدا می کنند.
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد : درتلاش هستیم با ایجاد فضای مناسب و همچنین با اجرای طرح جشنواره همام با هدف حمایت از محصولات و تولید کنندگان داخلی و ایجاد انگیزه خرید، پرواز های داخلی از مبدا شهرهایی از جمله ارومیه، مراغه و شاهرود به مقصد کیش نیز بر قرار شود.
محب خدایی افزود: با پیگیری و دستور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، راه اندازی مجدد پرواز کیش به ترکیه نیز جهت رفاه حال بازاریان کیش در دست بررسی است که این امر نیز با همت جامعه بازاریان میسر می شود.
مدیر کل فرودگاه بین المللی کیش نیز در مراسم استقبال از مسافران گفت: یکی از سیاست های کلی سازمان منطقه آزاد کیش، توسعه گردشگری است که با پیگیری های به عمل آمده نخستین پرواز کاشان امروز در فرودگاه کیش به زمین نشست.
عزت الله محمدی اظهار کرد: این پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه 9 صبح از کاشان به کیش و 11 صبح از جزیره کیش به کاشان انجام می شود.
وی همکاری آژانس های هواپیمایی در توسعه و جذب گردشگر و پایدار بودن پرواز ها به کیش را مؤثر و مهم دانست و افزود: در حال حاضر از 22 مبدا به جزیره کیش مسیر پروازی ایجاد شده است و امیدواریم بتوانیم با ایجاد خطوط پروازی بین شهرهای گردشگری به کیش به رونق صنعت گردشگری کیش کمک کنیم.
محمدی گفت: طی مذاکرات و پیگیری های انجام شده، در تلاش هستیم خطوط پروازی را بین جزایر و سایر شهرهای کشور به کیش از جمله قشم، لار، عسلویه و گرگان برقرار سازیم و با افزوده شدن دو فروند هواپیمای ایرباس جدید به ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کیش و قابلیت های گردشگری جزیره پروازهای خارجی بین کشورهای مسلمان را با هدف جذب گردشگر مسلمان و گردشگری حلال راه اندازی کنیم.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد