ویژه های خبری

امروز : جمعه - ۹ - خرداد - ۱۳۹۹

حسین بختیاری دبیر شورای‌ عالی تشکل‌ های غیر دولتی صنایع‌ دستی امروز سه‌ شنبه 24 مرداد 96 با اشاره به انتخاب علی‌ اصغر مونسان به‌ عنوان معاون رئیس ‎جمهوری و رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری اظهار کرد: آقای مونسان دارای تجربه مناسب در حوزه‌ های مختلف مدیریتی است و می‌تواند در سازمان میراث‌ فرهنگی نیز موفق عمل کند.
او افزود: یکی از مهمترین ویژگی‌ ‎های مدیریتی مونسان آشنایی او با حوزه تجارت است که با توجه به اینکه یکی از نیاز های اساسی صنایع‌ دستی تجارت، فروش و صادرات آن است این تجربه و ویژگی مدیریتی می‌تواند فرصت مناسبی برای حوزه صنایع‌ دستی باشد.
بختیاری ادامه داد: انتظار این است که رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری به هر سه حوزه فعالیت‌ های این سازمان توجه داشته باشد.
دبیر شورای‌ عالی تشکل‌ های غیر دولتی صنایع‌ دستی در ادامه افزود: صنایع‌ دستی به‌ خاطر نقش و جایگاهی که در اقتصاد مقاوتی و تولید اشتغال و ارز آوری در کشور دارد باید مورد توجه رئیس جدید سازمان میراث‌ فرهنگی قرار گیرد.
او خاطر نشان کرد: استفاده از بخش غیر دولتی در هر سه حوزه میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری باید مورد توجه جدی مونسان باشد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد