کد خبر : 6018

فرمانده انتظامی منطقه ویژه و پایگاه دریابانی کیش از کشف 39 هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری 4 نفر خدمه از یک شناور باری خبر داد.

سرهنگ "علی اصغر جمالی" در گفت و گو با خبرنگاران گفت: یک فروند لنج باری روز گذشته با 4 خدمه، قصد داشتد 39 هزار لیتر گازوئیل را به خارج از مرزهای آبی کشور منتقل کند که با هوشیاری دریادلان دریابانی کیش از این عمل شوم جلوگیری بعمل آمد.

وی با اشاره به اینکه سودجویان با هر ترفندی قصد انتقال سرمایه های ملی کشورمان را دارند، افزود: این افراد پس از جمع آوری سوخت به صورت شبانه با حضور در نقطه صفر مرزی و حتی ورود به آب های مرزی کشورهای حاشیه خلیج فارس اقدام به فروش سوخت های جمع آوری شده به شناورهای خارجی می کنند.

سرهنگ جمالی تاکید کرد: در واقع قاچاقچیان، سوختی که با زحمت فراوان در داخل کشور تولید می شود را با هدف درآمد نامشروع و سودجویی به آن سوی مرزهای آبی قاچاق می کنند.

فرمانده انتظامی منطقه ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال 98 تا کنون 7 فروند شناور حاوی سوخت قاچاق با 123 هزار لیتر سوخت توقیف و 30 خدمه نیز همراه با این شناورها دستگیر شدند.نوشتن دیدگاه

آخرین اخبار

تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از اخبار و تصاویر اختصاصی این وبگاه تنها با ذکر نام منبع صبح کیش امکان پذیر است.