ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۱۳ - خرداد - ۱۳۹۹

سرهنگ "علی اصغر جمالی" با اعلام این خبر گفت: در پی کسب خبر مبني بر نگهداری و فروش مواد غذایی غیر بهداشتی و تاريخ مصرف گذشته در يک انبار، و فروش به صورت عمده در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، رستوران ها، هتل های جزيره، پيگيري موضوع در دستور کارمأموران پليس اماکن اين جزیره قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران پس از تحقيقات تکميلي و اطمينان از صحت و سقم موضوع، با هماهنگي مقام قضايي، انبار شناسایی شده مورد بازرسی قرار گرفت.

رئیس پلیس کیش با اشاره به اینکه ماموران حین ورود به انبار متوجه خروج يکدستگاه کاميون حامل مواد غذایی مسموم شده که سریعاً اقدام به توقیف خودرو و دستگیری متهمان شدند و در بررسی های بیشتر، انبار مواد غذایی غیرمجاز دیگر هم کشف و هر دو پلمپ گردیدند.

وی در تشریح نحوه عرضه این اقلام فاسد در بازار گفت: صاحبان انبار ابتدا تاريخ توليد قبلي را مخدوش کرده و اقدام به درج تاریخ جدید بر روي اقلام با دستگاه مخصوص انجام می دادند.

سرهنگ جمالی افزود: در اين رابطه افراد خاطی به مراجع قضائي معرفي و محل مربوطه نيز با حضور نهادهای ذیربط پلمپ گرديد.

فرمانده انتظامی ویژه کیش در پايان از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غيرمجاز توسط افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طريق سامانه تلفن 110 به پليس اطلاع دهند تا اقدامات قانوني لازم به عمل آيد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد