ویژه های خبری

امروز : یکشنبه - ۱۱ - خرداد - ۱۳۹۹

حمل و نقل عمومی کیش در قالب 8 شرکت تاکسیرانی و مینی بوسرانی با بیش از 700 دستگاه تاکسی و مینی بوس، به ساکنان و گردشگران جزیره خدمات رسانی می کنند.
یکی از وظایف مهم این مدیریت، بررسی صلاحیت رانندگان به منظور صدور و تمدید کارت تردد رانندگی وسایل نقلیه عمومی و شخصی اعم از تاکسی، کامیونت و مینی بوس تور هتل ها است. به همین منظور در شش ماه نخست امسال،  تعداد یک هزار و 994 دفترچه تردد،  یک هزار و 490 معرفی نامه برای استعلام در حوزه های اماکن، راهور و بهداشت صادر و 13 مجوز فعالیت اقتصادی تمدید شده است.
همچنین، در بخش کنترل و نظارت بر عملکرد کلیه خودروهای عمومی از طریق سیستم کنترل هوشمند یا مونیتورینگ تاکسیمتر، GPS و دستگاه کارتخوان، تعداد 799 مورد از این تجهیزات بررسی شدند.
در خصوص پیگیری و تحویل لوازم به جا مانده در وسایل نقلیه عمومی به مسافران نیز تعداد یک هزار و 243 مورد مفقودی، 395 مورد مکشوفه، 136 مورد تحویلی در این مدیریت اعلام  و تعداد 10 هزار و 261 تماس با سامانه 141 نیز بررسی و اعلام نتیجه شده است.
لازم به ذکر اینکه، برگزاری کلاس های آموزشی از جمله آداب تشریفات و رفتار با مسافران ، اعمال قانون خودروی رانندگان متخلف و تشویق رفتارهای مثبت رانندگان، ساماندهی ایستگاه های وسایل نقلیه عمومی و راه اندازی دفتر نظارت حمل و نقل عمومی در بندرگاه کیش از دیگر اقدامات و خدمات مدیریت حمل و نقل شرکت عمران، آب و خدمات کیش در مدت یاد شده بوده است.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد