ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۱۳ - فروردین - ۱۳۹۹
در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جزیره کیش؛

سعید پورزادی سرپرست مدیریت فنی و عمران شهری سازمان منطقه آزاد کیش از ابلاغ فراخوانی به ۵۰ پیمانکار فعال در سطح جزیره کیش مبنی بر رعایت ضوابط بهداشتی خبر داد و گفت: از طریق فرم‌های خوداظهاری اطلاعات مورد نیاز درخصوص نیروهای مستقر در داخل پروژه‌ها هر روز ساعت یازده  به این کارگروه ارسال می‌شود.

پورزادی خاطرنشان کرد: بسته‌های بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برای هرکدام از کارگرهای مستقر در پروژه‌های فعال در سطح جزیره کیش تعریف شده است که بر این اساس ۸۰ درصد این پیمانکارها بسته‌های مورد نظر را تهیه و ضوابط بهداشتی را رعایت می‌کنند.

وی افزود: پیمانکارانی که  این دستورالعمل را رعایت نکنند پروژه آنها پلمپ خواهد شد.

سرپرست مدیریت فنی و عمران شهری سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت پروژه‌های ساختمانی کیش را در قالب یک پادگان معرفی کرد و اظهار داشت: در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا؛ این کارگران اجازه خروج از پروژه‌ها را ندارند و طی معاینات صورت گرفته همه آنان در سلامتی کامل هستند.

وی در همین خصوص تصریح کرد:برخی از پروژه ها با اختصاص یک ون، چهار نفر اجازه خروج  از آن پروژه را دارند که خریدهای روزانه پروژه را انجام دهند و بعد از ورود به پروژه کاملا اقدامات ضدعفونی صورت می‌گیرد و حتی این چهار نفر اجازه ارتباط با دیگر کارگران را ندارند و همچنین برخی پروژه‌ها تب‌سنجی و ضدعفونی کارگاه‌ها را به‌صورت مستمر انجام می‌دهند.

سعید پورزادی عنوان کرد: ضمن اینکه تلاش می‌کنیم این شیوه فعالیت را نیز در دیگر  پروژه‌های فعال در جزیره کیش اجرایی کنیم درخصوص پروژه‌های سازمانی هم این کنترل و نظارت‌ها اعمال می شود و تعدادی از حضور کارگرها را در این پروژه‌ها کاهش داده‌ایم.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد