ویژه های خبری

امروز : یکشنبه - ۲۲ - تیر - ۱۳۹۹

در پی تحریم نیروی انتظامی از سوی دولت و وزارت خزانه‌داری آمریکا، فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در بیانیه‌ای این اقدام مضحکانه را محکوم کردند.


در این بیانیه آمده است:


«وَ لَیَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ یَنْصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ.»
قطعا خدا کسانى را که او را یارى مى‌دهند یارى خواهد کرد، چرا که خدا نیرومند و شکست‌ناپذیر است.

جان بر کفان نظام و ولایت همواره با توکل بر قدرت لایزال الهی و با اطاعت از فرامین و رهنمود‌های مقام عظمای ولایت و فرماندهی معظم کل قوا در دفاع از حقوق مردم و این مرز و بوم، خاری در چشم دشمنان و توطئه گران نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند و با دلاوری‌های خود همواره موجب خشم دشمنان نظام اسلامی ایران شده اند.

خدمتگذاری به مردم، خاری است بر چشم دشمنان این نظام که آمریکای سلطه جو را بر آن داشت که با تحریم نیروی انتظامی در عرصه خدمت صادقانه به مردم شریف ایران اسلامی خلاً ایجاد نماید اما آنها باید بدانند این تحریم ها گام های خادمان این مردم شریف را استوار می کند.

اقدام رژیم مستکبر، سلطه‌گر و تروریستی ایالات متحده آمریکا در تحریم "نیروی انتظامی" و فرمانده دلسوز و تعدادی از مسئولان این سازمان مردم محور که همواره در خط مقدم امنیت و جان فشانی برای ملت ایران برابر توطئه ها و نقشه های شیطانی جبهه دشمنان انقلاب اسلامی درخشیده اند، دلالت بر حقانیت و موفقیت راه و مسیری دارد که از یک سو خرسندی، اعتماد و غرور ایرانیان و بلکه امت اسلامی را رقم زده است و از سوی دیگر استیصال و عصبانیت جبهه دشمن به ویژه هیأت حاکمه بی خرد کاخ سفید را نمایان ساخته است.

بدون شک، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با این اقدام گستاخانه آمریکای غاصب، قدرتمندتر از گذشته در راستای انجام وظایف خود و تأمین نظم و امنیت مردم در مرزها و جای جای میهن اسلامی تلاش خواهد کرد و به کوری چشم دشمنان روز به روز با صلابت تر و مقتدرتر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد.

سرهنگ علی اصغر جمالی با بیان اینکه "رضایتمندی رهبر معظم انقلاب اسلامی از نیروی انتظامی برای ما بالاترین ارزش است"، گفت: از بابت این تحریمها به‌هیچ‌وجه نگران نیستیم، واهمه‌ای نداریم و خدا را سپاس می‌گوییم.

وی خاطرنشان کرد: این تحریم ها نشان می‌دهد که نیروی انتظامی امروز در راه درست دفاع از ارزشهای و آرمانهای انقلاب اسلامی حرکت و در پیروی از ولی امر خود جان‌فشانی و ایستادگی می‌کند و در خدمت به مردم و این مرزبوم موفق و خاری برچشم دشمنان بوده است.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد