ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۱۳ - خرداد - ۱۳۹۹

در این بازدید که صبح روز پنجشنبه 12 مهر انجام شد، مهندس عرب ضمن اشاره وعده رفع نواقص مطرح شده از سوی شهروندان در کوتاه ترین زمان ممکن، عنوان کرد: امروز به همراه اعضای شورای شهر کیش از روند ساخت و تکمیل فاز 7 شهرک صدف و فاز F3 منطقه میرمهنا،  سفین قدیم و جدید و کرمانشاهان بازدید میدانی به عمل آمد.
وی افزود: بخشی از این مشکلات که در حوزه شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش قرار دارد، از صبح روز جمعه 13 مهر، عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
مهندس عرب تاکید کرد: برخی از مشکلات موجود این مناطق نیازمند اخذ مجوز از سازمان منطقه آزاد کیش است که در اسرع وقت برای آن نیز اقدام می شود.
همچنین عبدالنبی شرفی رییس شورای شهر کیش در خصوص پیگیری مطالبات کیشوندان ، گفت: طی جلسات متعدد با مهندس عرب ، درخواست های مطرح شده از سوی شهروندان در بخش امور شهری بررسی شد و با پیگیری های به عمل آمده با همکاری شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش ، نسبت به رفع آنها اقدام خواهد شد.
شایان ذکر است، کیشوندان محترم می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سامانه 137 به مسئولان شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش منتقل کنند تا طبق ضوابط و قوانین موجود، در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد