ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۶ - خرداد - ۱۳۹۹

 مهندس علی مقدس زاده سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش و رئیس ستاد اسکان و رفاه نوروز 98 در این خصوص گفت:  با شروع ایام تعطیلات نوروزی کمپ های مسافری خانوادگی در منطقه پشت مصلی، مجردی در مجموعه ورزشی المپیک، جانبازان و ایثارگران در مدرسه ابن سینا و همچنین کمپ بحران در محل نمایشگاه های بین المللی کیش احداث شد.
وی افزود: با آغاز زمان پذیرش مسافر در کمپ های مسافری از تاریخ 28 اسفند 97 تا 15فروردین 98 ، تعداد 28 هزار و 719 گردشگر از شهرهای مختلف در سه کمپ خانوادگی، مجردی و جانبازان و ایثارگران استقرار یافتند.
مهندس مقدس زاده در ادامه گفت: در همین مدت تعداد 7 هزار و 336 چادر شخصی از سوی گردشگران در کمپ ها برپا شد.
سرپرست شرکت عمران ، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در خصوص امکانات کمپ خانوادگی نوروزی کیش،  اظهار داشت: امسال کمپ خانوادگی در مساحتی بالغ بر 150 هزار متر مربع با ظرفیت برپایی 3200 چادر در محل دایمی کمپ مصلی برپا شد و برای این ظرفیت تعداد  204 چشمه حمام و سرویس بهداشتی و امکاناتی از جمله سوپر مارکت و یک مرکز توزیع غذای گرم به گردشگران ، ایجاد شد.
وی یادآور شد: در ایامی که شرایط آب و هوایی کیش نامساعد بود نیز گردشگران کمپ خانوادگی به کمپ بحران واقع در محل نمایشگاه های بین المللی کیش و گردشگران مستقر در کمپ مجردی و ایثارگران نیز به سالن های خلیج فارس و چند منظوره مجموعه ورزشی المپیک منتقل شدند.
مهندس مقدس زاده افزود: در این کمپ نیروهای اداره آتش نشانی برای جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی و هلال احمر برای درمان سرپایی و نیاز مراجعان حضور داشتند.
وی با اشاره به ایجاد کمپ های کانکسی توسط بخش خصوصی در دومین سال ، اعلام کرد: در همین مدت حدود 12 هزار  و 330 گردشگر نیز در این کمپ مستقر شدند.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد