ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۱۵ - مرداد - ۱۳۹۹

برنامه ریزی هایی از اواخر سال گذشته تاکنون با تاکید مهندس مقدس زاده مدیرعامل شرکت عمران ، آب و خدمات انجام شده که با تامین ظرفیت های اجرایی از طریق برگزاری مناقصات و عقد قرارداد جدید، میزان اجرای عملیات آسفالت، ترمیم وبهسازی ازسالیانه 100 هزار مترمربع به 300 هزار مترمربع افزایش یافت.

جزیره کیش دارای 5 ونیم میلیون مترمربع سطح آسفالت در معابر است که با توجه به عمر مفید ده ساله برای این روکش، هر سال حدود 550 هزار متر مربع از این سطوح باید مورد بهسازی، ترمیم یا روکش مجدد آسفالت قرار گیرد.

با توجه به مغفول ماندن این موضوع طی سالهای گذشته، دستیابی به وضعیت مطلوب در انجام عملیات بهسازی، ترمیم یا روکش آسفالت، یکی از برنامه های اصلی  شرکت عمران ، آب و خدمات کیش بوده که به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

گفتنی است مسئولان معاونت فنی وعمرانی شرکت عمران، آب وخدمات منطقه آزاد کیش بر اساس برداشت میدانی و با تدوین فهرستی از خیابان ها، معابر وکوچه ها،همچنین  اولویت بندی معابر براساس وضعیت موجود هر منطقه و درجه آنها ، عملیات اجرای آسفالت ، ترمیم و بهسازی را دردستور کار دارد و با استفاده از مصالح با کیفیت و روش های جدید برای رفع مشکلات معابر کیش تلاش می کنند.

 

 


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد