ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۱۵ - مرداد - ۱۳۹۹
پس از گذشت سال ها بلاتکلیفی

با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونین، مدیران و روسای ادارات این سازمان و مدیران عامل شرکت های تابعه و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای جزیره کیش، در بازدید دوره ای هر هفته، چهارشنبه 30بهمن از پروژه های هتل گراند، کاخ مرجان، کیش الیت، اداره امور دریایی، هلال احمر، هتل فارابی و مسجد امیر؛ طرح مقاوم سازی و مرمت کاخ مرجان و کیش الیت ابلاغ شد. 

در این بازدید غلامحسین مظفری با بیان اینکه بعد از شناسایی پیمانکار مجموعه کاخ مرجان که مورد تایید سازمان میراث فرهنگی باشد، فروش اسناد مناقصه مقاوم سازی و مرمت این مجموعه آغاز خواهد شد و اظهار داشت: بعد از مقاوم سازی و مرمت کاخ مرجان، این مجموعه با کاربری فرهنگی و اقتصادی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

همچنین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از مجموعه کیش الیت ضمن ابلاغ مرمت این مجموعه به مسئولین مربوطه، بر اهمیت توسعه گردشگری جزیره کیش اشاره داشت و افزود: پروژه کیش الیت از فضای بسیار مناسبی برای جذب گردشگری برخوردار است و با محقق شدن این مهم می توانیم برای این مجموعه کاربری های مناسب را در حوزه گردشگری تعریف کنیم.

گفتنی است با حضور پروفسور قدرتی در جزیره کیش به همراه سه تیم کاری، طی بازدید از سازه مجموعه کاخ مرجان آزمایش هایی در خصوص بتن و مقاوم سازی این مجموعه انجام شده است.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد