مقاله و گزارش

بیتا ابراهیمی راد
پنج شنبه, 11 خرداد 1396
سردرد در هنگام روزه داری

بیتا ابراهیمی راد
یکشنبه, 07 خرداد 1396
یک دستور غذايي عمومي در ماه مبارك رمضان

ایوب قادری
چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396
جزیره کیش و حقایق جالبی که شاید نمی دانید

ایوب قادری
دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396
دیدار تاریخی سعدی شاعر بزرگ از جزیره زیبای کیش

لیدا تفتی
دوشنبه, 16 اسفند 1395
تاثیر ظروف غذا بر سلامتی

لیدا تفتی
دوشنبه, 16 اسفند 1395
اهمیت فیبر در رژیم غذایی

لیدا تفتی
شنبه, 07 اسفند 1395
پوكي استخوان در مردان

هر ساله عید نوروزهای کیش از خاص ترین ایام تعطیلات در تقویم این جزیره است.ترافیک و تنوع برنامه های نوروزی به حدی است که گردشگران گاهی در انتخاب این برنامه ها دچار شک و تردید می شوند.در این برنامه ها تئاتر را می توان پای ثابت هر جدول زمان بندی ای دانست ، به همین بهانه به سراغ گروه تئاتر چکاوک کیش رفتیم و از تمرین تئاتر علیمردان خان گزارش تصویری تهیه کردیم.

این تئاتر به کارگردانی هومن شهرستانی کارگردان با تجربه این گروه جهت اجرا سطح جزیره کیش (محل اجرا توسط سازمان منطقه آزاد کیش تعیین نشده است) از تاریخ 25 اسفند 94 الی 13 فروردین 95 روی صحنه خواهد رفت.

دیگر عوامل این تئاتر :

موسیقی: امیرعلی هدایت زاده ـ طراح لباس: زنده یاد مهنوش رضایی
بازیگرانی که در این نمایش شاد و موزیکال به ایفای نقش می پردازند:
علیرضا مقدسی ـ زینب بهرامی نسب ـ افشین داوودی ـ وحید جعفری ـ مهدی نوری ـ راحله امین ـ علیرضا شهرستانی ـ بهروز سازنده ـ سعیده بیات ـ بهنام اخلاقی ـ نیلوفر فرج زاده ـ کیمیا عزیزی ـ آراد اردلان ـ آرتا اردلان و باران شهرستانی

گزارش تصویری (عکس : ایوب قادری):

 

نوشتن دیدگاه

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

از تاريخ ٢٢ ارديبهشت ماه سال ١٣٩٦ مصادف با نيمه شعبان ميلاد اقامه كننده عدل و داد در جهان هم ، پورتال جامع راهنماي كيش را در پايگاه خبري صبح كيش و بالعكس جستجو فرماييد.