ویژه های خبری

امروز : دوشنبه - ۲۰ - مرداد - ۱۳۹۹

بسم اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
وَالْفَجْرِ ﴿۱﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿۲﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿۴﴾


۲۲بهمن ماه نقطه ای روشن بر تارک ایران است که با عنایات حضرت حق، رهبری امامی فرزانه و حرکت عظیم مردمی به وقوع پیوست. حرکتی که الهام گرفته از حماسه کربلا ، مبتنی بر آموزه های اسلام ناب محمدی و منبعث از تعالیم پیامبر اعظم ص بود و ایستادگی و مقاومت را به ملت سرافراز ایران آموخت و معنویت و دینداری را مشعل فروزان راه ملت قرار داد.
ملت سرافراز ایران فراموش نمی‌کند که انقلاب اسلامی تحقق وعده الهی و مصداق بارز کریمه «ان تنصر ا… ینصرکم و یثبت اقدامکم» بود.
این انقلاب اسلامی ایران بود که روح مجاهدت، ولایت مداری، رهایی از وابستگی، تلاش برای فتح قله های پر افتخار علم و فناوری را در تمامی عرصه ها، در کالبد این ملت غیور دمید و اکنون در چهارمین دهه انقلاب، غرب و شرق، دوست و دشمن نمی توانند دستاوردهای این نظام و مردم را در عرصه های داخلی و خارجی انکار نمایند.
لذا ما کارکنان مرکز توسعه سلامت کیش ضمن گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن، با حضور در این راهپیمایی مردمی بار دیگر با آرمان های والای انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی(ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری توطئه های شوم دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی را نقش بر آب می کنیم .

 


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد