ویژه های خبری

امروز : جمعه - ۱۶ - خرداد - ۱۳۹۹

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش دكتر مونسان با بيان اينكه انتخابات در نظام اسلامي همواره تجلیگاه وحدت و شکوه فراگیر مردم متعهد ایران بوده است بر لزوم مشارکت گسترده مردم در این انتخابات برای شکل‌گیری دو مجلس اثر گذار در جمهوری اسلامی تاكيد كرد.
وي با اشاره به نقش حمايت و پشتیبانی اقشار مختلف جامعه در موفقيت هاي اخير دولت در زمينه سياست خارجي، انتخابات هفتم اسفند را بر جامي ديگر خواند كه حضور حداكثري مردم، موفقيت آن را تضمين خواهد كرد.
مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش افزود: يقين دارم ساكنان فهيم و متعهد جزيره كيش كه همواره باحفظ وحدت و حضور بموقع در عرصه سياسي و اجتماعي پشتيباني خود را از انقلاب و نظام مقدس اسلامي اثبات كرده اند اين بار نيز با مشاركت حداكثري و انتخاب آگاهانه، مسئولان نظام را براي دفاع از منافع ملی کشور و دستيابي به موفقيت هاي مهم تر در عرصه ملي و بین‌ المللی ياري خواهند كرد .
مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش افزود: دستاورد بزرگ و ارزشمند دولت در عرصه بين المللي و لغو تحريم ها، مردم را مصمم تر خواهد كرد تا اين بار پر شور تر از هميشه براي تقدير از دولتمردان و اعلام حمايت خود از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در انتخابات هفتم اسفند شركت كنند.
دكتر مونسان با بيان اينكه انتخابات به عنوان عالی ترین تجلی اتحاد ملت و حضور مردم در عرصه سیاسی، مهم ترین منظر تحقق حاکمیت مردم در نظام اسلامی است ابراز اميدواري كرد ساكنان و گردشگران جزيره كيش با حضور پرشور در این حماسه ملي، ضمن اعلام وفاداری به آرمان‌های مقدس انقلاب و اداي احترام به شهداي ايران اسلامي با وحدت و یکپارچگی خود دشمنان كشور را نا امید كنند.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد