ویژه های خبری

امروز : شنبه - ۵ - بهمن - ۱۳۹۸

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر مونسان که از نخستین دقایق آغاز رای گیری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شعبه شماره شش واقع در مسجد امام حسن مجتبی (ع) حاضر شده بود پس از قرائت فاتحه بر سر قبور مطهر شهدای گمنام کیش در جمع ساکنان و صفوف بهم فشرده مشارکت کنندگان در انتخابات رای خود را به صندوق انداخت.
وی  با ابراز خرسندی از اینکه مردم با بصیرت و آگاهی برای خلق حماسه ای دیگر، پای صندوق های رای حضور پیدا کرده اند گفت: ملت صبور و فهیم ایران اسلامی همواره در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی  بصیرت، شعور، آگاهی و بلوغ سیاسی خود را به اثبات رسانده و نشان داده اند که می توانند بهترین ها را انتخاب کنند.
رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، اعتقاد به دین مبین اسلام، عشق به کشور، تخصص، تجربه، دانش کافی  و روحیه  انقلابی را از مهم ترین ویژگی های یک نماینده اصلح برشمرد  و اظهار داشت: با توجه به اینکه ورود به مجلس نقطه ای برای کمک به  توسعه کشور است هر چقدر شمار ویژگی های مثبت یک کاندیدا بیشتر باشد انتخاب بهتری خواهیم داشت.
وی با اشاره به لزوم  آشنایی نمایندگان به راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: مجلس مکان اخذ تصمیم های مهم و موثر برای کشور است، از این رو حضور نمایندگان مجرب و متخصص در عرصه های مختلف زمینه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بر مبنای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را بیش از پیش فراهم خواهد کرد و نمایندگان می بایست در این خصوص کوشا باشند.
دکتر مونسان با تاکید بر اینکه  تبعیت از قانون در همه عرصه ها به ویژه برای نمایندگان یک ضرورت است گفت:  نمایندگان باید مجلس شورای اسلامی را اوج خدمتگزاری به مردم بدانند و به ملت شریف ایران که همواره در عرصه های مختلف حضور داشتند بهای بیشتری بدهند.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد