ویژه های خبری

امروز : جمعه - ۱۶ - خرداد - ۱۳۹۹

 

حجت الاسلام و المسلمين عليدادي در خطبه هاي نماز جمعه با اشاره به نام گذاري امسال با عنوان اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل گفت:اگر همه دولتمردان و مردم دست به دست هم بدهند در پايان امسال ، همچون عرصه هاي فرهنگ و سياست ، در زمينه اقتصاد مقاومتي نيز حرفهاي زيادي براي گفتن خواهيم داشت.
امام جمعه کيش افزود: تنها راه سامان دادن به اقتصاد کشور ، عملياتي کردن اقتصاد مقاومتي و تلاش براي حمايت از توليدات داخلي است.
وي با تبريک به مناسبت روز ملي فناوري هسته اي اظهار داشت: با وجود دشمني ها ، تحريم ها و کارشکني هاي دشمنان ، جوانان ما به فناوري صلح آميز هسته اي دست يافتندو جمهوري اسلامي در عرصه هاي بين المللي با قدرت و قاطعيت از حق مسلم خود دفاع کرد و کارشکني ها و دشمني هاي بدخواهان را به مردم جهان نشان داد.
امام جمعه کيش توان و ظرفيت بالاي کشورمان را زمينه ساز مذاکره کشورهاي دنيا با جمهوري اسلامي ايران دانست و گفت: جمهوري اسلامي در همه عرصه ها با منطق و اقتدار وارد شد و با دشمنان مذاکره کرد اما بايد به ياد داشته باشيم که دشمني هاي دشمنان و بدخواهان ، هيچ وقت تمام نخواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمين عليدادي روز هنر انقلاب اسلامي را روز ارج نهادن به هنر و هنرمندان متعهد دانست و اظهار داشت: برخي اوقات در دفاع از فرهنگ و هنر دچار انحراف مي شويم و دفاع از هنرمند را با دفاع از لهو و لعب مخلوط مي کنيم که دستگاه هاي فرهنگي موظفند در اتاق هاي فکر خود از هنرمندان واقعي دفاع و حمايت کنند و با برنامه هايي که لهو لعب را ترويج مي کند مقابله کنند.
وي با اشاره به تعطيلات نوروزي و حضور مسافران و گردشگران در کيش گفت:مردم و مسئولان کيش با برنامه ريزي مناسب ، از مهمانان نوروزي پذيرايي کردند که جا دارد از همه افراد و نهادهايي که در اين زمينه تلاش کردند تشکر و قدرداني شود.
امام جمعه کيش در پايان با گراميداشت سالروز شهادت حضرت امام هادي عليه السلام و شهيد صياد شيرازي، فرا رسيدن سالروز ولادت حضرت امام باقر عليه السلام را تبريک گفت و بر الگو گرفتن از سيره بزرگان دين تاکيد کرد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد