امروز
۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ میلادی :
Jun 17 2019
ساعت :

 حجت الاسلام و المسلمين عليدادي در خطبه هاي نماز جمعه کيش گفت: دشمنان نظام با دنبال کردن شعار ايران هراسي  با همه ي پيشرفت هاي جمهوري اسلامي ايران مخالفت مي کنند اما کشور ما به رهبري رهبر معظم انقلاب ، به راه خود ادامه مي دهد و اين شعار ها بر اراده جمهوري اسلامي ايران تاثيري ندارد.
امام جمعه کيش افزود: مدعيان حقوق بشر که شعار دفاع از حقوق بشر سر مي دهند در دوران دفاع مقدس سلاح هاي ممنوعه در اختيار رژيم بعث قرار دادندکه دهها هزار نفر از جوانان ما شهيد و مجروح شدند و در برابر اين همه جنايت سکوت کردند  اما در حال حاضر مي خواهند براي ما تعيين تکليف کنند.
وي با تبريک به مناسبت فرا رسيدن سالروز ولادت حضرت امام حسين و روز پاسدار گفت: حضرت امام حسين عليه السلام براي دفاع از دين خدا همه هستي خود را در طبق اخلاص گذاشت ، سختي ها و مرارتها را تحمل کرد اما از آرمان و عقيده ي خود دست برنداشت.
وي با تبريک به مناسبت فرا رسيدن سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس و روز جانباز و ولادت حضرت امام سجاد عليه السلام بر الگو گرفتن از بزرگان دين تاکيد کرد.
حجت الاسلام و المسلمين عليدادي  با تجليل از تلاشهاي کارکنان هلال احمر، فرا رسيدن روز بيماري هاي خاص را فرصت مناسبي براي کمک به بيماران عنوان کرد.
امام جمعه کيش با اشاره به روز  بزرگداشت شيخ يعقوب کليني گفت:مراجع و علماي بزرگ شيعه ، هميشه با انحرافات مبارزه  و به اسلام و مسلمين خدمت کرده اند.نوشتن دیدگاه

تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از اخبار و تصاویر اختصاصی این وبگاه تنها با ذکر نام منبع صبح کیش امکان پذیر است.