به همت موسسه ورزش و تفریحات سالم با همکاری هیئت ورزشهای همگانی همایش پیاده روی خانواده ،جمعه 18 آبان ماه از ساعت 6:30 دقیقه در محل اسکله تفریحی آغاز شده و پس از طی مسیر بلوار دریا جاده اصلی بلوار سنایی به سمت بازار ونوس و منازل سالار کیش به سمت اسکله تفریحی برگزار خواهد شد.

لازم به  ذکر است این همایش با هدف تشویق و ترغیب خانواده ها به ورزش و سلامت جامعه با حمایت جامعه بازاریان و بازرگانان و پخش زنده از شبکه سه سیما برگزار می شود.دیدگاه‌ها  

# رها 1397-08-21 10:49
سلام
این همایش پیاده روی که برگزار کردید چرا وقتی بحث جایزه پیش میاید اونجا قبول می کنید که دوچرخه بدید بعدا منکر می شید دوستان رو جایگزین می کنید و... و بعد میگید که کارت اضافه خوانده شده است آخه چرا دروغ می گید فکر همایش بعدی نیستید . من یکی که دیگه در همایش های شما نخواهم آمد و در هر جا هم می گویم که دوستان در جوایزشرکت می کنند نه عوم مردم .چرا اسم کارت ما رو خوانده اید ولی وقتی مراجعه می کنیم می گویید که کارت های شما اضافه خوانده شده است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حدود 500 نفر شاهد شمارش کارت ها بودند و 105 کارت را خواندد بعد می گید که 110 کارت خوانده شده است آخه دست بردارید از دروغ ما که بچه نیستیم.

نوشتن دیدگاه

تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از اخبار و تصاویر اختصاصی این وبگاه تنها با ذکر نام منبع صبح کیش امکان پذیر است.