ویژه های خبری

امروز : پنجشنبه - ۱ - اسفند - ۱۳۹۸

به همت موسسه ورزش و تفریحات سالم با همکاری هیئت ورزشهای همگانی همایش پیاده روی خانواده ،جمعه 18 آبان ماه از ساعت 6:30 دقیقه در محل اسکله تفریحی آغاز شده و پس از طی مسیر بلوار دریا جاده اصلی بلوار سنایی به سمت بازار ونوس و منازل سالار کیش به سمت اسکله تفریحی برگزار خواهد شد.

لازم به  ذکر است این همایش با هدف تشویق و ترغیب خانواده ها به ورزش و سلامت جامعه با حمایت جامعه بازاریان و بازرگانان و پخش زنده از شبکه سه سیما برگزار می شود.


نوشتن دیدگاه

بازتاب  

# رها دوشنبه, 21 آبان 1397
سلام
این همایش پیاده روی که برگزار کردید چرا وقتی بحث جایزه پیش میاید اونجا قبول می کنید که دوچرخه بدید بعدا منکر می شید دوستان رو جایگزین می کنید و... و بعد میگید که کارت اضافه خوانده شده است آخه چرا دروغ می گید فکر همایش بعدی نیستید . من یکی که دیگه در همایش های شما نخواهم آمد و در هر جا هم می گویم که دوستان در جوایزشرکت می کنند نه عوم مردم .چرا اسم کارت ما رو خوانده اید ولی وقتی مراجعه می کنیم می گویید که کارت های شما اضافه خوانده شده است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حدود 500 نفر شاهد شمارش کارت ها بودند و 105 کارت را خواندد بعد می گید که 110 کارت خوانده شده است آخه دست بردارید از دروغ ما که بچه نیستیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد