ویژه های خبری

امروز : یکشنبه - ۹ - آذر - ۱۳۹۹
پیشنهادات عجیب به سازمان لیگ

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش به نقل از میزان سازمان لیگ فوتبال ایران برای برگزاری ادامه لیگ نوزدهم برنامه‌های زیادی را در جلسات مختلف بررسی می‌کند. مسئولان این سازمان در پی آن هستند تا با بررسی همه پیشنهادات، بهترین تصمیم را بگیرند و بتوانند لیگ را به پایان برساند.

در این بین یکی از طرح‌های مطرح شده متمرکز کردن برگزاری مسابقات در شهر‌های جنوبی کشور است. به نظر می‌رسد با توجه به این که ویروس کرونا در هوای گرم تاثیر بسیار کمتری روی افراد دارد و هوای شهر‌های جنوبی رو به گرمی است مسئولان برگزاری مسابقات طرح تمرکز بازی‌ها در این شهر‌ها را در دستور بررسی قرار دادند.

شهر‌های اهواز، آبادان، بوشهر و حتی جزیره کیش با توجه به داشتن زمین‌های چمن مناسب کاندیدای برگزاری احتمالی بازی‌ها هستند. در صورتی که این طرح مورد موافقت قرار گیرد کلیه ۱۶ تیم حاضر در لیگ برتر در جنوب کشور دور هم جمع می‌شوند و در مسابقات بدون تماشاگر بازی‌ها را برگزار و لیگ را به پایان می‌رسانند.

با این شرایط، باید دید با توجه به تلاش ستاد مبارزه با کرونا چه زمانی شرایط برای ادامه لیگ فراهم خواهد شد و کدام طرح برای ادامه مسابقات رای می‌آورد.


نوشتن دیدگاه

بازتاب  

# زهرا کرداری سه شنبه, 19 فروردين 1399
از مسئولین سازمان منطقه آزاد ممنونیم که با اقدامات به موقع،کرونا را مدیریت کرد وخواهشمندیم از همه کیشوندایی که قصد بازگشت به داخل را دارند،تست کرونا بگیرید تا ما که به توصیه شما درخانه ماندیم،خیالمان راحت شود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد