ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۷ - خرداد - ۱۳۹۹
سرهنگ علی اصغر جمالی خبر داد

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش سرهنگ "علی اصغر جمالی" در تشریح این خبر افرود: در راستای مقابله و برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، به دنبال اقدامات اطلاعاتي ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی مبني بر تحت نظر قرار دادن فعاليت هاي آنان متوجه ورود يک محموله مواد مخدر  به جزيره کيش شدند.

به گفته سرهنگ جمالی، تیم های تخصصی این فرماندهی با هماهنگی و حمایت دستگاه قضائی در یک عملیات غافلگیرانه با ورود به مخفیگاه، متهم را دستگير کردند.

وي  ادامه داد: با دستگيري فرد ساکن در این مخفيگاه و در جستجوی خانگي، ماموران موفق به کشف بیش از 10 کیلوگرم انواع مواد مخدر شدند.

سرهنگ جمالی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر پرونده در خصوص متهم تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شده و پيگيري های لازم برای دستگیری سایر متهم و یا متهمان این پرونده از طریق مبادی ذیربط در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه بيشترين فعاليت و تاثير در امر مبارزه با مواد مخدر از سوي پليس است، خاطر نشان کرد: پليس هيچگاه به تنهايي نمي تواند در اين مبارزه موفق باشد و نياز است که همه دستگاه ها و کميته ها دست به دست هم داده و براي مقابله با اين پديده خانمان سوز اجتماعي تلاش كنند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پايان مواد مخدر را يک تهديد بسيار جدي براي کانون گرم خانواده برشمرد و عزم پليس را براي مبارزه با اين معضل بزرگ، همه جانبه و بي امان دانست و خاطر نشان کرد: شهروندان گرامی جزیره کیش با شماره گیری 110 می توانند در تمام ساعات شبانه روز هرگونه اخبار و اطلاعات در حوزه مواد مخدر را به پلیس گزارش کنند.

گفتنی است، از ابتدای سال جاری بیش از 11 کیلوگرم انواع مواد مخدر در جزیره کیش کشف شده است.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد