Notice: Undefined offset: 36 in /home/sobhekish/domains/sobhekish.ir/public_html/libraries/joomla/access/access.php on line 575 Notice: Trying to get property of non-object in /home/sobhekish/domains/sobhekish.ir/public_html/libraries/joomla/access/access.php on line 575

اقتصادی

 در تالار بورس کيش روز گذشته ۶۹ ميليون و ۱۳۹ هزار سهم داد و ستد شد.

معاون وزیر نفت خبر داد:احداث ۳ مجتمع جدید تولید لوله های گاز ترش در ایران

 مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: به منظور اجرای قرارداد لوله های CRA ، شرکت فولاد اصفهان مجتمع جدیدی در مجموعه خود احداث می کند و همچنین ۲ مجتمع با مشارکت ۵۰-۵۰ این شرکت و شرکت TOBACEX اسپانیا در جزیره کیش احداث می‌شود.

دبیرکل کنفرانس بین المللی ایران ۱۴۰۴

 دبیرکل کنفرانس بین المللی ایران ۱۴۰۴ گفت: برای رسیدن به رشد اقتصادی ۸ درصدی در برنامه ششم توسعه نیازمند ۷۵۰ هزار میلیارد دلار سرمایه گذاری داخلی و ۶۵ هزار میلیارد سرمایه گذاری خارجی هستیم.

597 میلیون سهم در تالار بورس کیش معامله شد

 مدیر تالار بورس اوراق بهادار کیش گفت: 597 میلیون سهم به ارزش 7 هزار و 901 میلیارد ریال در اردیبهشت ماه سال جاری در تالار بورس کیش معامله شد .

19 میلیون و 577 هزار سهم در تالار بورس کیش خرید و فروش شد

 19 میلیون و 577 هزار سهم روز شنبه به ارزش 175 میلیارد و 566 میلیون ریال در تالار بورس اوراق بهادار کیش خرید و فروش شد .

 برگزاری همایش تحول سازمانی و راز سازمان های موفق در کلاس جهانی

 همایش تحول سازمانی و راز سازمان های موفق در کلاس جهانی در جزیره کیش برگزار می شود.

 راه اندازی مرکز تحقیقات خلیج فارس در جنوب جزیره کیش تا شهریور ماه امسال

 مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش راه اندازی پارک آبی ، نیروگاه و دانشگاه آزاد در جنوب جزیره را سبب رونق منطقه دانست و از راه اندازی مرکز تحقیقات خلیج فارس ' طرح لاک پشت ' در شهریور ماه جاری در این منطقه خبر داد

پیشرفت عملیات حفاری چاه های میدان کیش به ۸۵ درصد رسید.

 پیشرفت عملیات حفاری چاه های گازی میدان کیش به ۸۴.۷۴ درصد رسید و روند عملیات حفاری و تعمیر چاه ها مورد بررسی کارشناسان قرار گرفت.

معاملات تالار بورس کیش

 در تالار بورس کيش روزگذشته ۴۴ ميليون و ۸۱۰ هزار سهم خرید و فروش شد.

 ثبات مدیریت و توسعه زیر ساخت ها بستر خوبی برای فعالیت سرمایه گذاران مهیا کرده است

 حمیدرضا پور قاضی: ثبات مدیریتی در کیش، توسعه زیر ساخت ها و فراهم شدن زمینه فعالیت را برای سرمایه گذاران در پی داشته است.

معرفی 90 طرح پس از برجام به سرمایه گذاران خارجی در مناطق آزاد کشور

 معاون اقتصادی و سرمایه گذاری دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد گفت:در دورانی که کشور با تحریم روبه رو بود سرمایه گذاران علاقه زیادی به مذاکره با ما نداشتند اما پس از برجام و فراهم شدن بسترهای مورد نیاز 90 طرح در مناطق آزاد به سرمایه گذاران خارجی معرفی شد .

2هزار و 699 میلیارد ریال در تالار بورس کیش خرید و فروش شد

 در یک هفته کاری منتهی به بیستم اردیبهشت ماه تعداد 53 میلیون و 320 هزار سهم به ارزش 2 هزار و 699میلیارد ریال در تالار بورس کیش خرید و فروش شد .

نماینده مجلس: پرداخت یارانه تنها تا سقف تعیین شده امکان پذیر است

 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تصمیم پرداخت یارانه تنها تا سقف مبلغ تعیین شده امکان پذیر است افزود : پرداخت دو برابری به تمامی افراد تحت پوشش و افزایش مبلغ 42 هزار میلیارد تومان کل یارانه ها به 84 هزار میلیارد تومان امکان پذیر نیست .

مونسان خواستار تغییر و تسهیل قوانین مناطق آزاد شد

 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه بروکراسی اداری بر قوانین مناطق آزاد سایه انداخته است خواستارتغییر و تسهیل قوانین این مناطق شد.

روند توسعه در کیش بیش از دیگر مناطق آزاد بوده است

 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که روند توسعه در مناطق آزاد قابل قبول است اما شدت و ضعف دارد ، افزود : توسعه کیش بیش از مناطق دیگر بوده است.

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

از تاريخ ٢٢ ارديبهشت ماه سال ١٣٩٦ مصادف با نيمه شعبان ميلاد اقامه كننده عدل و داد در جهان هم ، پورتال جامع راهنماي كيش را در پايگاه خبري صبح كيش و بالعكس جستجو فرماييد.