اجتماعی

ضریب اشغال 97 درصدی هتلهای کیش / ابراز رضایت مسافران از خدمات مطلوب

 رئیس جامعه هتلداران ضریب اشغال هتل های کیش از 27 اسفند ماه 95 تا هفتم فروردین ماه را 97 درصد اعلام کرد و گفت : مسافران از کیفیت و خدمات هتل ها رضایت دارند.

 ویزیت رایگان گردشگران تور هندورابی توسط هلال احمر

 به همت تیم هلال احمر، گردشگران درجزیره هندورابی به صورت رایگان ویزیت شدند.

ستاد بحران کیش در شرایط نامساعد جوی خدمات خوبی ارائه کرد

 مدیرعامل شرکت توسعه ومدیریت بنادر وفرودگاههای منطقه آزادکیش بااعلام اینکه شناورهای گرفتارشده در تندباد نیمه شب گذشته درمسیر بندرچارک - کیش نجات یافتند، گفت: با خدمات خوب ستاد بحران و تیم های امداد و نجات مشکل خاصی نبوده و تمامی مسافران در سلامت کامل به سر می برند.

15پایگاه امداد و نجات هلال احمر با 60 امداد گر به مراجعان خدمات ارائه می کنند

 سرپرست جمعیت هلال احمر کیش از استقرار 9 پایگاه ثابت و شش پایگاه سیار در کیش ، بنادر آفتاب ، چارک و جزیره هندورابی با 60 امدادگر و چهار پزشک جهت ارائه خدمات به مراجعان خبر داد.

بیش از 68 میلی متر در کیش باران بارید

 کارشناس اداره هواشناسی کیش با اعلام اینکه تا کنون 68/7 میلی متر در کیش باران باریده است از بارش پراکنده باران تا بعداز ظهر امروز یکشنبه خبر داد.

 ۴۶۸نفر کمپین 'نه به تصادف های جاده ای' در کیش را امضا کردند.

 همزمان با آغاز اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای نیز در کیش آغاز شد که تا چهارم فروردین ماه ۴۶۸ نفر آن را امضا کردند.

مدیر کل گمرک جزیره کیش گفت : خروج خودرو از جزیره کیش از امروز دوشنبه به سرزمین اصلی به صورت موقت و تا اطلاع ثانوی آزاد اعلام شد .

سرپرست پلیس پیشگیری فرمانده انتظامی کیش از کشف و ضبط 3 هزار قلم از انواع مواد محترقه در یکی از محله های جزیره کیش خبر داد.

محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت:   این واحد صنفی براساس ماده ۱۳ قانون مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، به دلیل بی توجهی به توصیه های بازرسان و رعایت نکردن موازین بهداشتی پلمپ و تعطیل شده است

رئیس پلیس راهور کیش با اشاره به ساماندهی اجاره خودروهای بدون راننده از اعمال محدودیت های ترافیکی در ایام نوروز خبرداد.

فرمانده نیروی انتظامی کیش با اشاره به اینکه اولویت نیروی انتظامی در کیش رعایت امنیت و آرامش گردشگران و کیشوندان است از برخوردقاطع پلیس با هنجارشکنان اجتماعی به خصوص در آخرین چهارشنبه سال خبرداد و گفت: فروشگاه های عرضه کننده مواد محترقه پلمپ شده و هنجارشکنان تا ۱۳ فروردین میهمان نیروی انتظامی خواهند بود .

 فرمانده انتظامی ویژه کیش با تاکید بر اینکه جزیره کیش در یک منطقه آزاد قرار داد و قاچاق کالا در منطقه موضوعیت ندارد افزود : مقابله با قاچاق کالا با قاطعیت انجام می شود.

 رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت : هدف، مبارزه با ورود کالای قاچاق به کشور است زیرا تنها کشف قاچاق نمی تواند در سالم سازی اقتصادی موثر باشد و باید مانع از ورود آن به کشور شویم .

یک باب رستوران به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی در جزیره کیش پلمپ شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کیش از کشف 10 کیلو گرم تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در جزیره کیش خبر داد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کیش با اعلام برگزاری جشن نیکوکاری از 18 تا 20 اسفند ماه در جزیره کیش از ایجاد 2 پایگاه ثابت و استقرار 19صندوق سیار این کمیته در بازارها ، فرودگاه و مساجد جزیره کیش برای جمع آوری کمک های افراد نیکوکار خبر داد.

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.