اجتماعی

معاون وزیرارشاد: 26 میلیارد تومان به بودجه معاونت هنر اضافه شد

 معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای سال آینده با زحمات رئیس سازمان برنامه و بودجه، بودجه ای با اعتبار 26 میلیارد تومان به مجموعه اضافه شد که این اتفاق بسیار ارزشمند و مهم است.

نوبخت : هنرمندان سرمایه ملی بزرگی هستند

 معاون رئیس جمهور گفت: هنرمندان سرمایه ملی بزرگی هستند که من به احترام این جمع بزرگ متواضعانه راه را بجای خوزستان به این مقصد تغییر دادم.

هنرمندان پیشکسوت سرمایه های تکرار ناپذیر فرهنگی هستند

 وزیرفرهنگ و ارشاداسلامی در پیامی به پنجمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت گفت: هنرمندان همچون نگینی برتارک هنر این مرز وبوم می درخشند واصالت فرهنگی را معنا می بخشند،آنان سرمایه های تکرارناپذیر فرهنگی هستند.

رئیس شورای عالی انجمن‌های جانبازان می‌گوید: آقای مونسان بگوید که در منطقه آزاد کیش، جانبازان دفاع مقدس شهروند درجه چند محسوب می‌شوند که او چنین برخوردی با جانبازان داشته و حاضر به ملاقات با آنان نشده است؟

بهسازی آسفالت خیابانهای کیش

 مدیر عامل شرکت عمران ،آب و خدمات از اجرای طرح بهسازی آسفالت خیابانهای اصلی و ترمیم خیابانهای فرعی خبرداد.

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سبب ناامیدی دشمنان نظام می شود

 فرماندار بندرلنگه همدلی و همراهی مسئولان نظام در پیشبرد اهداف و برنامه های نظام را موثر خواند و افزود : مشارکت حداکثری در انتخابات دشمنان نظام را نا امید خواهد کرد.

احمد زاهدی بخشدار کیش شد

 'احمد زاهدی' در مراسمی با حضور فرماندار بندرلنگه به عنوان بخشدار جزیره کیش از توابع شهرستان بندرلنگه معرفی شد.

 برگزاری سومین جشنواره شعر و سرود در کیش

 سومین جشنواره شعر و سرود با حضور شعرای داخلی و خارجی با موضوعات جزیره کیش، خلیج فارس و اقتصاد مقاومتی در جزیره کیش برگزار می شود.

آغاز اجرای مرحله دوم طرح ایمن سازی فلج اطفال در کیش

 مرحله دوم طرح ایمن سازی فلج اطفال ،همزمان با پنج استان مرزي کشور از امروز در کیش آغاز شد.

طرح پرسشگری تبادل جمعیتی وبیماری مالاریااز مورخه 23/11/1395الی 27/12/1395توسط واحد بیماریها مرکز توسعه سلامت در جزیره کیش اجرا شد هدف از اجرای این طرح شناسایی جمعیت متحرک  پاکستانی، افغانی،  ایرانی وغیره می باشد.

بارش باران در کیش به بیش از ۳۲ میلیمتر رسید.

کارشناس هواشناسی استان هرمزگان گفت: بارش های اخیر که از عصر شنبه در کیش آغاز شد با شدت گرفتن در ساعتهای گذشته به بیش از ۳۲ میلیمتر رسید .

سرعت باد در جزیره کیش تا 60 کیلومتر در ساعت خواهد رسید

 کارشناس مسئول هواشناسی هرمزگان با تاکید بر اینکه سامانه بارشی از جزیره کیش خارج شده است گفت: وزش باد در جزیره کیش آغاز شده است و تا 60 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.

 اعلام برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در اسفند ماه

 معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، برنامه های متنوعی را برای آخرین ماه فصل زمستان تدارک دیده است.

 برگزاری نمایشگاه دست سازهای آثار هنری دانش آموزان دبیرستان هاجر

نمایشگاه دست سازهای آثار هنری دانش آموزان دوره متوسطه اول دبیرستان هاجر در جزیره کیش برگزار می شود.

روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت: دستش را تا آرنج داخل سطل زباله فرو برده و دنبال قوطی فلزی لابه‌لای زباله‌ها می‌گردد. نه از دستکش خبری هست و نه بوی زباله، شامه‌اش را اذیت می‌کند.

تنفر از جنایات انگلیس و امریکا مردم را به راهپیمایی 22 بهمن می کشاند

 امام جمعه کیش با بیان اینکه بیش از 80 درصد شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن ماه روزهای انقلاب و جنگ تحمیلی را درک نکرده بودند گفت : فهرست جنایات انگلیس، امریکا و گستاخی های رئیس جمهور تازه به دوران رسیده امریکا ،مردم را به صحنه راهپیمایی می کشاند تا نفرت خود را از انان اعلام کنند.

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.