ویژه های خبری

امروز : پنجشنبه - ۲ - بهمن - ۱۳۹۹

سیما علیپور، کارگردان تئاتر اهل جزیره کیش در گفتگویی اظهار کرد: برای اجرا کردن تیاتر «بیدار شدن» تمرین‌های‌مان را از حدود یک ماه پیش و اواسط شهریورماه به صورت جدی شروع کردیم.

دکتر محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش در گفت‌وگو با ایرنا از ماه‌های درگیر با کرونا می‌گوید. از این که نتوانسته حتی برای یک ساعت هم مرخصی رود و یا به اقوام و خویشانش سر بزند.  

در حالی که شورای سلامت کیش چند روز قبل برخی محدودیت‌ها را برای حضور گردشگر به جزیره اعمال کرد، حالا خبر از برگزاری جشنواره تابستانی به گوش می‌رسد.

باکمی تحقیق و بررسی متوجه شدیم مدیران و معاونان ارشد سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت‌های تابعه این سازمان طی چند روز گذشته خود را از پروتکل‌ها بهداشتی استثنا فرض کرده و بلافاصله پس از بازگشت به کیش در محل کار خود حاضر و خود را در قبال جان و سلامتی دیگران مسئول ندانسته و از رعایت...

خدمات حمایتی در کیش، محدود به کارمندان سازمان است و مردم عادی از هیچ حمایتی برخوردار نیستند، می‌توان همان پروژه مسکن مهر را با شکلی مناسب‌تر و شایسته در کیش، ارائه داد

در این خبر گفتگوی شنیدنی خبرنگاه پایگاه خبری کیشوند نیوز را با یکی از مبتلایان به ویروس کرونا در کیش را می خوانید.

همزمان با موج بازگشت مسافرین از سفرهای نوروزی و راه‌اندازی سامانه بازگشت کیشوندان در جزیره کیش، ابهامات و سؤالاتی از سوی مخاطبین صبح کیش مطرح شد که با ماهان مدون مدیر توسعه گردشگری منطقه آزاد کیش برای پاسخ به سؤالات طرح‌شده وارد گفتگو شدیم.

هفته گذشته چهارشنبه دهم مهر ماه و همزمان با رونمایی از بیانیه راهبردی جزیره کیش در گام دوم انقلاب، منشور مبارزه با فساد سازمان منطقه آزاد کیش با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه در این جزیره رونمایی شد.

به بهانه نمایش پلاک 175 که در هفته دفاع مقدس اجرا شد، هم‌صحبت شدیم با سرکار خانم سیما علیپور نویسنده و کارگردان این نمایش تاکمی بیشتر در مورد ایشان و سابقه کاریشان بدانیم.