ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۱۹ - فروردین - ۱۳۹۹

همزمان با موج بازگشت مسافرین از سفرهای نوروزی و راه‌اندازی سامانه بازگشت کیشوندان در جزیره کیش، ابهامات و سؤالاتی از سوی مخاطبین صبح کیش مطرح شد که با ماهان مدون مدیر توسعه گردشگری منطقه آزاد کیش برای پاسخ به سؤالات طرح‌شده وارد گفتگو شدیم.

هفته گذشته چهارشنبه دهم مهر ماه و همزمان با رونمایی از بیانیه راهبردی جزیره کیش در گام دوم انقلاب، منشور مبارزه با فساد سازمان منطقه آزاد کیش با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه در این جزیره رونمایی شد.

به بهانه نمایش پلاک 175 که در هفته دفاع مقدس اجرا شد، هم‌صحبت شدیم با سرکار خانم سیما علیپور نویسنده و کارگردان این نمایش تاکمی بیشتر در مورد ایشان و سابقه کاریشان بدانیم.

خالق آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه رنگ ها و چهره ها موزه خلیج فارس کیش در گفت وگوی اختصاصی با آوای کیش گفت: مجموعه نقاشی رنگ ها و چهره ها حاصل بازی کردن با رنگ و هدفمند کردن این بازی همیشه دغدغه من بوده ، به همین دلیل به سمت آثار نقاشی جکسون پالاک جذب شدم و به نظرم سبک نقاشی کنشی که دست آورد کارهای این هنرمند است بسیار جذاب وخاص و از خلوص بالایی برخوردار است .

گفتگویی داشتیم با وحید حاجی تبار، جوان 35 ساله کیشوند، متولد تهران و مدرس موسیقی در فرهنگسرای سنایی کیش، و البته رکوردار کنسرت در میان خوانندگان جزیره کیش، با ما همراه شوید

محمود افشاردوست به لحاظ دانش فنی و سوابق درخشان یکی از سرمایه های خوب ورزش کشور است که در گفتگوی رادیویی به عنوان کارشناس به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

 گفت‌وگویی اختصاصی خبرنگار هفته‌نامه آوای کیش با مهندس مجید موسوی مطلق، مدیرعامل شرکت «دیپلمات» با اشاره به افتتاح مجتمع«دیپلمات‌ مال»