ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۳۱ - فروردین - ۱۴۰۰

درست اواسط اسفندماه سال گذشته ودر آستانه نوروز 1400 بود که مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش یک باردیگر دستخوش تغییر ناگهانی و خارج از عرف شد ، غلامحسین مظفری از مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش کنار رفت و جعفر آهنگران بعنوان سرپرست موقت سکان اداره امور جزیره کیش را بر عهده گرفت.

طی روزهای گذشته برخی رسانه‌های اجاره‎ای شروع به تعریف و تمجید از برخی گزینه‌های خاص برای انتصاب در پست مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد کیش کرده اند.

صحبت‌های اخیر غلامحسین مظفری در رابطه با برکت انقلاب، دستمایه طنز رسانه‌های داخلی و تخریب مجدد وجهه جزیره کیش شد و در این سو به جای پذیرش اشتباه، رسانه‌های وابسته و اجاره ای، به منتقدان برچسب معاند نظام زدند.

سیما علیپور، کارگردان تئاتر اهل جزیره کیش در گفتگویی اظهار کرد: برای اجرا کردن تیاتر «بیدار شدن» تمرین‌های‌مان را از حدود یک ماه پیش و اواسط شهریورماه به صورت جدی شروع کردیم.

دکتر محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش در گفت‌وگو با ایرنا از ماه‌های درگیر با کرونا می‌گوید. از این که نتوانسته حتی برای یک ساعت هم مرخصی رود و یا به اقوام و خویشانش سر بزند.  

در حالی که شورای سلامت کیش چند روز قبل برخی محدودیت‌ها را برای حضور گردشگر به جزیره اعمال کرد، حالا خبر از برگزاری جشنواره تابستانی به گوش می‌رسد.

باکمی تحقیق و بررسی متوجه شدیم مدیران و معاونان ارشد سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت‌های تابعه این سازمان طی چند روز گذشته خود را از پروتکل‌ها بهداشتی استثنا فرض کرده و بلافاصله پس از بازگشت به کیش در محل کار خود حاضر و خود را در قبال جان و سلامتی دیگران مسئول ندانسته و از رعایت...

خدمات حمایتی در کیش، محدود به کارمندان سازمان است و مردم عادی از هیچ حمایتی برخوردار نیستند، می‌توان همان پروژه مسکن مهر را با شکلی مناسب‌تر و شایسته در کیش، ارائه داد