مقاله و گزارش

رانندگان تاکسی سفید در کیش از چرخه معیوب گردشگری و ورود برخی‌مهمان‌های ناخوانده در این صنف گلایه‌مند هستند.

شب گذشته و در خلال مراسم اختتامیه جشنواره سینما تور که به مدیریت رضا رشیدپور در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد، از ورود عکاسان خبری محلی به بخش ویژه مراسم جلوگیری شد و با بی‌توجهی مسئولان برگزارکننده خبرنگاران محلی جزیره کیش از انجام کار خبری در این مراسم بازماندند.

تداوم تغذيه با شير مادر مستلزم مصرف مواد مغذى و مقوى توسط مادر است. تغذيه مناسب مادر در اين دوران علاوه بر تأمين نيازهاى تغذيه اى نوزاد (از جمله مواد معدنى و ويتامين ها)، براى حفظ بنيه، سلامت و اعتمادبه نفس مادر و نيز حفظ و نگهدارى ذخاير بدن مادر ضرورى است.

15 آذر روز دانشجو را همراه با حضور کم رنگ برخی و البته پرنگ تر یک یا دو دانشگاه کیش گذراندیم، اما آیا میشود از حال و اوضاع دانشجویان این روز هم گذشت؟

آیا مسئولانی که وعده به دانشجویان می‌دهند به وعده های خود عمل کرده اند؟

ما اینجا ، در دورترین نقطه به مراکز فرهنگی کشوری که امروز عمده ی ساکنینش به سمت قبله مسلمین جهان نماز می خوانند ، هرروز و هرساعت حلاوت وحدت میان مسلمانان را می چشیم و نه تنها وحدت را معنا کرده که آن را مشق می کنیم .

وقتی وارد بازارچه‌های کیش یا فروشگاه‌های بزرگ این جزیره مرجانی میشوی، تمام تلاشت را میکنی تا نزدیک به غرفه میوه فروشی‌ها نشوی.

تبلیغات گسترده مصرف نمک دریا و عرضه آن از طریق عطاری‌ها، سوپرمارکت‌ها و برخی داروخانه‌ها موجب سردرگمی مصرف کنندگان شده است، اما مردم بدانند نمک دریا تصفیه شده نیست و حاوی موادی است که سلامت افراد را به خطر می‌اندازد.

مجموعه ورزشی المپیک کیش از لحظه بهره برداری تا به امروز یکی از پل های گردشگری کیش این روزها حال خوشی نداشته و در حال ورود به مرحله فرسودگی کامل قراره گرفته است.

منشأ اصلی مدیریت فشل و برخی نابه‌سامانی‌های امروز کشور را باید در افکار پوسیده و غرب‌زده آنهایی که همیشه می‌گویند نمی‌شود و نمی‌توانیم، پیدا کرد.

دردانه خلیج فارس در صدف فراموشی است.

آیامی دانید بیماریهای قلبی وعروقی  اولین عامل مرگ میر در کشور ودیابت شایع ترین بیماری مزمن در کشور است.

یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ
‎پزشکان ضامن سلامت جامعه ، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.

یکی از راههای انتقال بیماریهای مشترک از دام به انسان از جمله تب خونریزی دهنده کریمه کنگو از طریق گزش کنه و سرایت عفونت از طریق کشتار و تماس با خون و اجزای آلوده می باشد.

دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با انتشار پیامی روز پزشک را به پزشکان کیش تبریک گفت.

کبد دومین عضو بزرگ بدن است که نقش ذخیره‌سازی و سوخت و ساز مواد غذایی  و دفع سموم و مواد مضر را به عهده دارد.

ششم مرداد ،روز جهانی هپاتیت/ ایمنسازی کلیه افراد متولد 68 و نوزادان در برنامه کشوری

آخرین اخبار

تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از اخبار و تصاویر اختصاصی این وبگاه تنها با ذکر نام منبع صبح کیش امکان پذیر است.