ویژه های خبری

امروز : جمعه - ۲۴ - آبان - ۱۳۹۸

بیماریها ی عضلانی اسکلتی یکی از عمده ترین مشکلات سلامتی در دنیا هستند. در این گروه از بیماریها براساس شیوع و بار ناشی از آن،  بیماریهای پوکی استخوان، کمردرد، تخریب و التهاب لگن و بیماری های اختلال رشد بیشتر مطرح می باشند.

شرکت آب و برق کیش بعد از خصوصی‌سازی و واگذاری به موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج و انحلال آن موسسه، چهار سال است که توسط هیئت تصفیه مدیریت می شود.

شب گذشته و در خلال مراسم اختتامیه جشنواره سینما تور که به مدیریت رضا رشیدپور در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد، از ورود عکاسان خبری محلی به بخش ویژه مراسم جلوگیری شد و با بی‌توجهی مسئولان برگزارکننده خبرنگاران محلی جزیره کیش از انجام کار خبری در این مراسم بازماندند.

تداوم تغذيه با شير مادر مستلزم مصرف مواد مغذى و مقوى توسط مادر است. تغذيه مناسب مادر در اين دوران علاوه بر تأمين نيازهاى تغذيه اى نوزاد (از جمله مواد معدنى و ويتامين ها)، براى حفظ بنيه، سلامت و اعتمادبه نفس مادر و نيز حفظ و نگهدارى ذخاير بدن مادر ضرورى است.

15 آذر روز دانشجو را همراه با حضور کم رنگ برخی و البته پرنگ تر یک یا دو دانشگاه کیش گذراندیم، اما آیا میشود از حال و اوضاع دانشجویان این روز هم گذشت؟

آیا مسئولانی که وعده به دانشجویان می‌دهند به وعده های خود عمل کرده اند؟

ما اینجا ، در دورترین نقطه به مراکز فرهنگی کشوری که امروز عمده ی ساکنینش به سمت قبله مسلمین جهان نماز می خوانند ، هرروز و هرساعت حلاوت وحدت میان مسلمانان را می چشیم و نه تنها وحدت را معنا کرده که آن را مشق می کنیم .

تبلیغات گسترده مصرف نمک دریا و عرضه آن از طریق عطاری‌ها، سوپرمارکت‌ها و برخی داروخانه‌ها موجب سردرگمی مصرف کنندگان شده است، اما مردم بدانند نمک دریا تصفیه شده نیست و حاوی موادی است که سلامت افراد را به خطر می‌اندازد.

مجموعه ورزشی المپیک کیش از لحظه بهره برداری تا به امروز یکی از پل های گردشگری کیش این روزها حال خوشی نداشته و در حال ورود به مرحله فرسودگی کامل قراره گرفته است.