سیاسی

رفتار جمهوری اسلامی در دفاع از ملتهای مظلوم خوشایند ساکنان کاخ سفید نیست

 امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه رفتار جمهوری اسلامی در دفاع از ملتهای مظلوم جهان خوشایند ساکنان کاخ سفید نیست افزود: ما از رفتن و آمدن کسی نگران نمی شویم ، مبارزه ما همچنان ادامه دارد و در این مسیر باید مقاومت و ایستادگی کنیم .

تلاش های ناموفق رژیم پهلوی در تغییر الفبای ملت ایران ناکام ماند

 امام جمعه موقت کیش به تلاش های مذبوحانه رژیم پهلوی برای کشف حجاب ، تغییر تاریخ و همچنین الفبای ملت ایران اشاره کرد و گفت : این تلاش ها با اراده و استواری مردم و همچنین هدایت امام راحل(ره) ناکام ماند.

دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینکه فرصت طلب ها همیشه پس از کسب پیروزی و سودآوری اقتصادی در صحنه حاضر می شوند تا از دست رنج دیگران استفاده کنند گفت: فرصت طلب ها دشمنی آمریکا را باور ندارند و می خواهند طرح دوستی با دشمن بدهند.

هواپرستان فرماندهان فتنه ها هستند

 امام جمعه کیش هوا پرستان را از دیگر گروه های فتنه عنوان کرد و گفت : آنان در راس فرماندهی فتنه قرار دارند وبرای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: زمینی ۲۴۰ هکتاری به ارزش ۲۰ هزار میلیارد تومان که غیرقانونی به یک ایرانی دارای تبعیت کشورهای مختلف واگذار شده بود، پس از ابطال قرارداد به کشور برگردانده شد.

امام جمعه کیش:حماسه نهم دی راه نفوذ دشمنان به کشور را بست 

 امام جمعه کیش با بیان اینکه حماسه 9 دی میثاق مردم با ولایت بود افزود : بصیرت و آگاهی مردم توطئه های دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی را نقش بر آب کرد .

امام جمعه اهل سنت کیش: به پیمان ابرقدرتها دل نبندیم

 امام جمعه اهل سنت کیش با قدردانی از تلاشهای تیم مذاکره کننده کشور در جریان برجام، با انتقاد از اینکه آمریکا بر هیچ عهدی پایبند نمی ماند، تاکید کرد:بدعهدی ها نشان می دهد که نباید دل به پیمان ابرقدرتها ببندیم .

سردار صفوی :قضاوت در مورد برجام زود است

 دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ؛ قضاوت در مورد تحرکات اخیر آمریکا در برجام را زود دانست و گفت : امیدواریم آمریکائیان به تعهدات خود پایبند بمانند.

دولت و مجلس با بد عهدهای آمریکا مقابله کند/ برجامی دو طرفه می خواهیم

 امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه برجام باید دو طرفه باشد گفت : از دولت و مجلس شورای اسلامی انقلابی می خواهیم با بد عهدی های آمریکا به ویژه تمدید تحریم ها مقابله کنند.

حضور دموکرات ها یا جمهوری خواهان در کاخ سفید ما را نه نگران و نه خوشحال می کند

 امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه کاخ سفید برای ما ایرانیان کاخ سیاه است و فرقی ندارد که دموکرات ها برآن حاکم باشند یا جمهوری خواهان افزود : اتحاد ،همراهی و همدلی مردم در کنار مسئولان و در خدمت رهبری معظم انقلاب بودن مشکلات را حل خواهد کرد.

معاون وزیر خارجه :به دنبال لغو روادید با روسیه هستیم

 معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه با بیان اینکه در حال برنامه ریزی برای لغو روادید با کشور روسیه هستیم افزود: این اقدام نشان می دهد که در طول تاریخ و قبل از انقلاب نیز چنین روابط گسترده ای بین دو کشور حاکم نبوده است .

نمایش هوایی ایران و روسیه پیام تهدید برای تروریسم بین المللی است

 سفیر روسیه در ایران گفت: نمایش هوایی مشترک ایران و روسیه پیام تهدید برای تروریسم بین المللی و پیام صلح و دوستی برای کشورهای منطقه به شمار می رود.

پیروزی دمکرات ها یا جمهوری خواهان سیاست آمریکا علیه ایران را تغییر نخواهد داد

 امام جمعه کیش گفت : با پیروزی دمکرات ها یا جمهوری خواهان در انتخابات ،سیاست آنها علیه جمهوری اسلامی تغییر نخواهد کرد ، همه آنها با جمهوری اسلامی عناد دارند و هرگز از دشمنی های آنان کاسته نمی شود و تنها تاکتیک هاست که تغییر می کند.

مبارزه با امریکا تا تغییر نیافتن روش و خوی استکباری ادامه دارد

 امام جمعه کیش با بیان اینکه بدعهدی های آمریکا یکی پس از دیگری ادامه دارد افزود : آنها اگر از خوی استکباری خود دست برندارد مبارزه همچنان ادامه دارد.

تسخیر لانه جاسوسی از محورهای مهم پیروزی انقلاب اسلامی است

 امام جمعه کیش تبعید امام راحل، تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز را سه جریان اصلی در پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود : امام خمینی (ره ) بعد از معصومین (ع) اولین چهره ای بود که علیه دستگاه ظلم با تمام توان ایستاد و انقلاب را به نتیجه رساند.

ضرورت برخورد با فساد در حکومت دینی /مسئولان حکومت علوی اولین مدافعان دین و دیانت

 امام جمعه کیش با بیان اینکه برخورد با فساد در حکومت دینی یک ضرورت و نیاز است افزود : در شان نظام جمهوری اسلامی نیست که در دستگاه هایی که در مجموعه آنها پشتوانه ای از هزاران شهید گلگون کفن است به دنبال فساد و رانت بود ، در مبارزه با فساد و برای به نتیجه رسیدن باید تشریفات را کنار گذاشت .