سیاسی

ثبت نام 50 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کیش

 بخشدار کیش از ثبت نام 32 نفر از جزیره کیش ، شش نفر از هندورابی و 12 نفر از لاوان برای نامزدی شورای شهر و روستا خبر داد.

امام جمعه اهل سنت کیش:آمریکا منشاء اقدامات تروریستی در جهان است

 امام جمعه اهل سنت کیش با بیان اینکه آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم در منطقه جنگ و خونریزی به راه می اندازد افزود : سرچشمه تمامی اقدامات تروریستی در جهان آمریکاست.

امام جمعه موقت کیش :مماشات با مستکبران به نفع هیچ کشوری نخواهد بود

 امام جمعه موقت کیش با تاکید بر اینکه تاریخ ثابت کرده است که مماشات با مستکبران به نفع هیچ کشوری نخواهد بود گفت: برخی کشورهای عربی اگر چه به ظاهر شعار همراهی با مردم فلسطین سر می دهند اما بر سر سفره سازش ،دریوزه گی و جیره خوارگی رژیم صهیونیستی می نشینند .

تنفر از جنایات انگلیس و امریکا مردم را به راهپیمایی 22 بهمن می کشاند

 امام جمعه کیش با بیان اینکه بیش از 80 درصد شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن ماه روزهای انقلاب و جنگ تحمیلی را درک نکرده بودند گفت : فهرست جنایات انگلیس، امریکا و گستاخی های رئیس جمهور تازه به دوران رسیده امریکا ،مردم را به صحنه راهپیمایی می کشاند تا نفرت خود را از انان اعلام کنند.

۲۲بهمن ماه نقطه ای روشن بر تارک ایران است که با عنایات حضرت حق، رهبری امامی فرزانه و حرکت عظیم مردمی به وقوع پیوست. حرکتی که الهام گرفته از حماسه کربلا ، مبتنی بر آموزه های اسلام ناب محمدی و منبعث از تعالیم پیامبر اعظم ص بود و ایستادگی و مقاومت را به ملت سرافراز ایران آموخت و معنویت و دینداری را مشعل فروزان راه ملت قرار داد.

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می شود.

گردشگری و جذب سرمایه گذاران خارجی از دستاوردهای دولت یازدهم است

 امام جمعه اهل سنت کیش گفت : آبادانی و رونق گردشگری ، جذب سرمایه گذاران خارجی، جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت و ارتباط موفق با سایر کشورها از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است.

امام جمعه کیش :آمریکا قادر به حل بحران دیگر کشورها نیست

 امام جمعه کیش با بیان اینکه آمریکا خود با بحران های اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی روبروست افزود : چنین کشور بحران زده ای نمی تواند بحران دیگر کشورها را برطرف کند.

رفتار جمهوری اسلامی در دفاع از ملتهای مظلوم خوشایند ساکنان کاخ سفید نیست

 امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه رفتار جمهوری اسلامی در دفاع از ملتهای مظلوم جهان خوشایند ساکنان کاخ سفید نیست افزود: ما از رفتن و آمدن کسی نگران نمی شویم ، مبارزه ما همچنان ادامه دارد و در این مسیر باید مقاومت و ایستادگی کنیم .

تلاش های ناموفق رژیم پهلوی در تغییر الفبای ملت ایران ناکام ماند

 امام جمعه موقت کیش به تلاش های مذبوحانه رژیم پهلوی برای کشف حجاب ، تغییر تاریخ و همچنین الفبای ملت ایران اشاره کرد و گفت : این تلاش ها با اراده و استواری مردم و همچنین هدایت امام راحل(ره) ناکام ماند.

دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینکه فرصت طلب ها همیشه پس از کسب پیروزی و سودآوری اقتصادی در صحنه حاضر می شوند تا از دست رنج دیگران استفاده کنند گفت: فرصت طلب ها دشمنی آمریکا را باور ندارند و می خواهند طرح دوستی با دشمن بدهند.

هواپرستان فرماندهان فتنه ها هستند

 امام جمعه کیش هوا پرستان را از دیگر گروه های فتنه عنوان کرد و گفت : آنان در راس فرماندهی فتنه قرار دارند وبرای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: زمینی ۲۴۰ هکتاری به ارزش ۲۰ هزار میلیارد تومان که غیرقانونی به یک ایرانی دارای تبعیت کشورهای مختلف واگذار شده بود، پس از ابطال قرارداد به کشور برگردانده شد.

امام جمعه کیش:حماسه نهم دی راه نفوذ دشمنان به کشور را بست 

 امام جمعه کیش با بیان اینکه حماسه 9 دی میثاق مردم با ولایت بود افزود : بصیرت و آگاهی مردم توطئه های دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی را نقش بر آب کرد .

امام جمعه اهل سنت کیش: به پیمان ابرقدرتها دل نبندیم

 امام جمعه اهل سنت کیش با قدردانی از تلاشهای تیم مذاکره کننده کشور در جریان برجام، با انتقاد از اینکه آمریکا بر هیچ عهدی پایبند نمی ماند، تاکید کرد:بدعهدی ها نشان می دهد که نباید دل به پیمان ابرقدرتها ببندیم .

سردار صفوی :قضاوت در مورد برجام زود است

 دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ؛ قضاوت در مورد تحرکات اخیر آمریکا در برجام را زود دانست و گفت : امیدواریم آمریکائیان به تعهدات خود پایبند بمانند.

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.