کیشوند خبرنگار صبح کیش باشید

شما عزیزان کیشوند می توانید تصاویر خبری ، مشکلات شهری و ... را به روش های مختلف به دست ما رسانده تا به دلخواه با نام خودتان در سایت و کانال نمایش داده شود.

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: هنجار شکنی های اجتماعی خط قرمز پلیس در ایام نوروز

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: هنجار شکنی های اجتماعی خط قرمز پلیس در ایام نوروز

فرمانده نیروی انتظامی کیش با اشاره به اینکه اولویت نیروی انتظامی در کیش رعایت امنیت و آرامش گردشگران و کیشوندان است از برخوردقاطع پلیس با هنجارشکنا
مستأجران فقیر محله پولدارها!

مستأجران فقیر محله پولدارها!

محله کارگری «صفین» عجیب‌ترین محله‌ای است که به چشم دیده‌ام. اینجا پولدارهای جزیره کیش، درخانه‌های فقیرانه زندگی می‌کنند.
فرمانده پایگاه دریابانی کیش خبرداد: توقیف بیش از ۴۵۰ تن کالای قاچاق عبوری از مرز دریابانی کیش

فرمانده پایگاه دریابانی کیش خبرداد: توقیف بیش از ۴۵۰ تن کالای قاچاق عبوری از مرز دریابانی کیش

فرمانده پایگاه دریابانی و نیروی انتظامی ویژه کیش از کشف بیش از 45۰ تن کالای قاچاق عبوری از حوزه استحفاظی دریابانی کیش توسط دو لنج باری خبر داد.
راه اندازی خانه معلم در کیش

راه اندازی خانه معلم در کیش

رئیس اداره آموزش و پرورش کیش از راه اندازی خانه معلم در کیش با همکاری بخش خصوصی خبر داد و افزود : فرهنگیان می توانند از امروز تا 25 اسفند ماه ثبت ن
نمایش آثار شیرین قندچی و علی قائمی در گالری خط سوم

نمایش آثار شیرین قندچی و علی قائمی در گالری خط سوم

آثار نقاشی شیرین قندچی و علی قائمی با موضوع

ضریب اشغال 97 درصدی هتلهای کیش/ابراز رضایت مسافران از خدمات مطلوب
ضریب اشغال 97 درصدی هتلهای کیش / ابراز رضایت مسافران از خدمات مطلوب  رئیس جامعه هتلداران ضریب اشغال هتل های کیش از 27 اسفند ماه 95 تا هفتم فروردین ماه را 97 درصد اعلام کرد و گفت : مسافران از کیفیت و خدمات هتل ها رضایت دارند.
ثبت نام 50 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کیش
ثبت نام 50 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کیش  بخشدار کیش از ثبت نام 32 نفر از جزیره کیش ، شش نفر از هندورابی و 12 نفر از لاوان برای نامزدی شورای شهر و روستا خبر داد.
برگزاری پنجمین نشست ستاد نوروزی کیش
 برگزاری پنجمین نشست ستاد نوروزی کیش  پنجمین نشست ستاد نوروزی کیش با حضور اعضای کمیته ها برگزار شد.
رشد 14 درصدی ورود مسافران از مسیر هوایی به کیش
 رشد 14 درصدی ورود مسافران از مسیر هوایی به کیش  آمار ورود گردشگران از مسیر هوایی به کیش به 92 هزار و 95 نفر رسید.
سفر به یادماندنی سومین گروه گردشگران نوروزی به جزیره آرامش
 سفر به یاد ماندنی سومین گروه گردشگران نوروزی به جزیره آرامش  در هفتمین روز از فصل بهار، سومین گروه از گردشگران نوروزی با تور روزانه به جزیره هندورابی سفر کردند.
ویزیت رایگان گردشگران تور هندورابی توسط هلال احمر
 ویزیت رایگان گردشگران تور هندورابی توسط هلال احمر  به همت تیم هلال احمر، گردشگران درجزیره هندورابی به صورت رایگان ویزیت شدند.
ستاد بحران کیش در شرایط نامساعد جوی خدمات خوبی ارائه کرد
ستاد بحران کیش در شرایط نامساعد جوی خدمات خوبی ارائه کرد  مدیرعامل شرکت توسعه ومدیریت بنادر وفرودگاههای منطقه آزادکیش بااعلام اینکه شناورهای گرفتارشده در تندباد نیمه شب گذشته درمسیر بندرچارک - کیش نجات یافتند، گفت: با خدمات خوب ستاد بحران و تیم های امداد و نجات مشکل خاصی نبوده و تمامی مسا
15 پایگاه امداد و نجات هلال احمر با 60 امدادگر به مراجعان خدمات ارائه می کنند
15پایگاه امداد و نجات هلال احمر با 60 امداد گر به مراجعان خدمات ارائه می کنند  سرپرست جمعیت هلال احمر کیش از استقرار 9 پایگاه ثابت و شش پایگاه سیار در کیش ، بنادر آفتاب ، چارک و جزیره هندورابی با 60 امدادگر و چهار پزشک جهت ارائه خدمات به مراجعان خبر داد.
دوشنبه, 24 خرداد 1395
چهارشنبه, 05 خرداد 1395
????متلک کاریکاتوری یک روزنامه به کیه

اینستاگرام صبح کیش

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.