مقاله و گزارش

بیتا ابراهیمی راد
پنج شنبه, 11 خرداد 1396
سردرد در هنگام روزه داری

بیتا ابراهیمی راد
یکشنبه, 07 خرداد 1396
یک دستور غذايي عمومي در ماه مبارك رمضان

ایوب قادری
چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396
جزیره کیش و حقایق جالبی که شاید نمی دانید

ایوب قادری
دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396
دیدار تاریخی سعدی شاعر بزرگ از جزیره زیبای کیش

لیدا تفتی
دوشنبه, 16 اسفند 1395
تاثیر ظروف غذا بر سلامتی

لیدا تفتی
دوشنبه, 16 اسفند 1395
اهمیت فیبر در رژیم غذایی

لیدا تفتی
شنبه, 07 اسفند 1395
پوكي استخوان در مردان

آخرین اخبار صبح کیش

شنبه, 28 مرداد 1396
 مونسان نگاه خوبی به حوزه گردشگری دارد  رئیس فراکسیون میراث‌ فرهنگی و گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: «اگر رئیس جدید سازمان میراث‌ فرهنگی ظرفیت قانون برنامه ششم در حوزه گردشگری و آیین‌ نامه‌های اجرایی آن را هر چه سریع‌تر تدوین کند، می‌توان شاهد تحول اساسی در حوزه گردشگری بود.»
شنبه, 28 مرداد 1396
 گرامیداشت روز مسجد در کیش  مراسم گرامیداشت روز جهانی مسجد در جزیره کیش برگزار می شود.
شنبه, 28 مرداد 1396
 رئیس جمهور برای تحقق وعده جوانگرایی گام عملی برداشت/ آذری جهرمی از چهره های موفق در حوزه آی سی تی است/ برای توسعه و جهش باید به جوانان اعتماد کنیم  مونسان در خصوص علت معرفی آذری جهرمی برای وزارت ارتباطات ابراز داشت: حوزه مخابرات و زیر ساخت از فناوری های نو محسوب میشود و در دنیا عموما جوا
شنبه, 28 مرداد 1396
 تسهیلات ویژه پردیس کیش دانشگاه شریف برای پذیرفته شدگان آزمون سراسری  رئیس دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل کیش با اعلام اینکه تسهیلات ویژه درقالب بورس به دانشجویان این دانشگاه داده می شود از اعطای بورس کامل تحصیلی به سه نفر از پذیرفته شدگان آزمون سراسری که رتبه زیر 2 هزار کشوری را کسب
شنبه, 28 مرداد 1396
ورزشکار جزیره کیش در رتبه دوم رده بندی کمانداران کشور  فدراسیون تیروکمان، آخرین رنکینگ کمانداران ایران را صادر و اعلام کرد.
جمعه, 27 مرداد 1396
 رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال:آموزش مربیان باید ازحالت سنتی خارج شود  رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال ،آموزش بر اساس علم روز را نیاز مربیان دانست و تاکید کرد : با توجه به تغییرات زیادی که در این ورزش شاهدیم آموزش مربیان باید از حالت سنتی خارج و به روز شود.
جمعه, 27 مرداد 1396
 اجرایی شدن درست نظام جامع مربی گری به پیشرفت فوتبال کمک می کند  رئیس دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه تدوین نظام جامع مربی گری برای نظم دهی به امور صورت گرفته است افزود: اجرایی شدن درست آن به ویژه در هیات های استانی و شهرستان ها می تواند به ارتقا فوتبال کمک کند.
جمعه, 27 مرداد 1396
 امام جمعه کیش : غفلت از دشمن آسیب جدی بدنبال دارد  امام جمعه کیش با بیان اینکه آمریکایی ها در طول تاریخ هیچگاه قابل اعتماد نبودند گفت: هر جا از دشمن غفلت کرده ایم با آسیب جدی روبرو بودیم.
جمعه, 27 مرداد 1396
تصاویر / کنسرت گروه چارتار در تالار شهر جزیره کیش
پنج شنبه, 26 مرداد 1396
 تغییر نگرش برای پیشرفت و رسیدن به فوتبال دنیا  رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با بیان اینکه فوتبال در دنیای امروز تغییر کرده است، گفت که پیشرفت در این رشته نیازمند تغییر نگرش است و برای رسیدن به فوتبال دنیا و کم کردن فاصله ها راهی جز این تغییر نیست.

اینستاگرام صبح کیش

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

از تاريخ ٢٢ ارديبهشت ماه سال ١٣٩٦ مصادف با نيمه شعبان ميلاد اقامه كننده عدل و داد در جهان هم ، پورتال جامع راهنماي كيش را در پايگاه خبري صبح كيش و بالعكس جستجو فرماييد.