مقاله و گزارش

بیتا ابراهیمی راد
پنج شنبه, 11 خرداد 1396
سردرد در هنگام روزه داری

بیتا ابراهیمی راد
یکشنبه, 07 خرداد 1396
یک دستور غذايي عمومي در ماه مبارك رمضان

ایوب قادری
چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396
جزیره کیش و حقایق جالبی که شاید نمی دانید

ایوب قادری
دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396
دیدار تاریخی سعدی شاعر بزرگ از جزیره زیبای کیش

لیدا تفتی
دوشنبه, 16 اسفند 1395
تاثیر ظروف غذا بر سلامتی

لیدا تفتی
دوشنبه, 16 اسفند 1395
اهمیت فیبر در رژیم غذایی

لیدا تفتی
شنبه, 07 اسفند 1395
پوكي استخوان در مردان

آخرین اخبار صبح کیش

شنبه, 24 تیر 1396
کارگاه PMTCT (پیشگیری از انتقال HIV از مادر به کودک)  وروند اجرای برنامه جهت ماما ها،مراقبان سلامت وپزشکان شاغل در مراکز وپایگاه های سلامت مرکز توسعه سلامت کیش و نمایندگانی از بیمارستان کیش برگزار شد.
شنبه, 24 تیر 1396
امروز با انبوه سازی و رواج چند مرتبه سازی در شهرها، آسانسور به بخش لاینفک ساختمان‌ها تبدیل شده است. از این رو پیش بینی فضای مناسب و ایمن بودن آسانسور اهمیت زیادی پیدا می‌کند، چرا که روزانه سلامت بسیاری از شهرنشینان به این تکنولوژی بستگی دارد..
چهارشنبه, 21 تیر 1396
با توجه به نامه مورخ 21 تیر 96 گمرک جمهوری اسلامی ایران به گمرک کیش، قشم و چابهار خروج خودرو از این سه منطقه آزاد بلامانع اعلام شد.
سه شنبه, 20 تیر 1396
تصاویر /برگزاری نشست اقتصـاد دانش بنيـان؛ گـواهي، مزايـا و حمايت ها
سه شنبه, 20 تیر 1396
 با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و زمان سفر، جمعی از ساکنان جزیره کیش در اقدامی از مسئولان منطقه و گمرک ایران خواسته اند تا قانون ممنوعیت خروج خودرو از کیش را لغو و یا دستکم مهلت یک ماهه ای برای صدور مجوز گذر موقت تعیین کنند.
دوشنبه, 19 تیر 1396
عادلی مدیر حمل و نقل عمومی جزیره کیش از افزایش از 5 تا 16.6 درصدی  نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی کیش خبر داد
جمعه, 16 تیر 1396
وحدت ملی از عوامل خنثی سازی توطئه های دشمنان است / احیا جامعه با پرداختن به امر به معروف  امام جمعه کیش گفت :همراهی مردم و مسئولان ، هوشیاری و ذکاوت ، وحدت ملی و یکپارچگی در چهار دهه اخیر توانسته است تمامی طرح ها و توطئه های دشمنان را بر علیه نظام جمهوری اسلامی خنثی کند.
جمعه, 16 تیر 1396
برق اسپلیت ها مستقیم و از جعبه فیوز دریافت شود/آتش سوزی از طریق جذب چربی و انتقال آن به موتور مکش هود  رئیس آتش نشانی کیش گفت: شهروندان نسبت به بررسی سیم کشی اسپلیت (کولر گازی ) منزل از برق کار مطمئن کمک بگیرند و برای استفاده از خنک کننده ها، برق را یکسره از جعبه فیوز دریافت کنند .
جمعه, 16 تیر 1396
منتقد ادبی : نویسندگان تشکل و اتحادیه صنفی ندارند  منتقدادبی و نویسنده معاصر با بیان اینکه هیچ دادگاهی برای دفاع از حقوق مولف در کشور وجود ندارد گفت : نویسندگان تشکل و اتحادیه صنفی ندارند.
جمعه, 16 تیر 1396
شعر عصیانی علیه زندگی عادی و روزمره است  مدیر دفتر شعر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری با تاکید بر اینکه نگاه به مقوله شعر مادی نیست افزود: شعر به دنبال ایجاد دنیایی دیگر و عصیانی علیه زندگی عادی و روزمره است .

اینستاگرام صبح کیش

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

از تاريخ ٢٢ ارديبهشت ماه سال ١٣٩٦ مصادف با نيمه شعبان ميلاد اقامه كننده عدل و داد در جهان هم ، پورتال جامع راهنماي كيش را در پايگاه خبري صبح كيش و بالعكس جستجو فرماييد.