طراحی سایت
يكشنبه 14 آذر 1395
امروز
الأحد 5 ربيع أول 1438
تاریخ قمری :
images/uploads/1395/07/12/IMG_0153-copy.jpg
images/uploads/1395/07/05/photo_2016-09-26_18-04-17-2.jpg
images/uploads/1395/05/16/IMG_7044-copy.JPG
images/uploads/1395/05/04/46540.15b9f908bf5c53bc819a03c23c5c164c-copy.JPG

گزارشات تصویری

گزارش تصویری / برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هرمز هلث در کیش گزارش تصویری / مه گرفتی شب گذشته و صبح امروز کیش گزارش تصویری / آئین افتتاح ساختمان اداره بهزیستی منطقه آزاد کیش گزارش تصویری / اهدا جوایز دومین دوره مسابقات رالی خانواده کیش گزارش تصویری / مسابقات فوتبال جام هفته بسیج گزارش تصویری / آشنایی دانش آموزان با فرهنگ کتاب و کتابخوانی

می نگارم برای شهرم

پایگاه خبری صبح کیش به دنبال بیان حقیقت است و فقط و فقط به مردم و منافع جزیره کیش فکر می کند . ما به هیچ وجه قصد تخریب فرد یا افراد و یا گروه و سازمانی را نداریم و وابسته به هیچ نهاد و سازمانی نیستیم . ما آنچه مورد نقد است را به صراحت بیان می کنیم و راهکار درست را از نظر خودمان می گوییم. پیشنهادات همه دوستان نیز مورد احترام است و هرکس دغدغه پیشرفت جزیره کیش در هر زمینه ای را دارد, میتواند در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشد

بیش از ۵ هزار کیلو مواد غذایی فاسد و لوازم آرایشی درکیش کشف و معدوم شد بیش از ۵ هزار کیلو مواد غذایی فاسد و لوازم آرایشی در کیش کشف و معدوم شد  کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش از کشف و معدوم کردن پنج هزار و ۱۲۶ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و لوازم آرایشی بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در کیش خبر داد.
ارائه گزارش عملکرد عمرانی و گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به دبیر شورایعالی مناطق آزاد  ارائه گزارش عملکرد عمرانی وگردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به دبیر شورایعالی مناطق آزاد  در نشستی با حضور دکتر ترکان گزارشی از عملکرد عمرانی و گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش ارائه شد.
شرکت های دانش بنیان ۴۰ درصد صنعت تجهیزات پزشکی ایران را تشکیل می دهند  شرکت های دانش بنیان ۴۰ درصد صنعت تجهیزات پزشکی ایران را تشکیل می دهند  نشست تخصصی توسعه و ارتقاء تولید و صادرات تجهیزات پزشکی در نخستین همایش ملی تولید و صادرات تجهیزات پزشكي در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.
جزیره کیش پایگاهی برای صادرات محصولات دانش بنیان حوزه سلامت است  جزیره کیش پايگاهي برای صادرات محصولات دانش بنیان حوزه سلامت است  نشست تخصصی کیش، از تولید ملی تا بازار جهانی در اولین همایش ملی تولید و صادرات تجهیزات پزشکی برگزار شد.
منطقه آزاد کیش, بهترین پایگاه تولید و صادرات تجهیزات پزشکی در کشور است  منطقه آزاد کیش، بهترین پایگاه تولید و صادرات تجهیزات پزشکی در کشور است  اولین همایش ملی تولید و صادرات تجهیزات پزشکی کشور در جزیره کیش امروز ۱۳ آذر آغاز شد.
آغاز سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هرمز هلث در کیش  آغاز سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هرمز هلث در کیش  سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هرمز هلث با حضور ۱۳۲ شرکت داخلی و نمایندگان کشورهای خارجی در کیش آغاز شد.
هفته اطلاع رسانی ایدز فرصت ارزشمندی برای جلب مشارکت ملی و پیشگیری از این بیماری است  هفته اطلاع رسانی ایدز فرصت ارزشمندي براي جلب مشاركت ملي و پيشگيري از اين بيماري است  به مناسبت هفته اطلاع رسانی ایدز جلسه درون بخشی در مرکز توسعه سلامت کیش برگزار شد.
اردوی آماده سازی تیم ملی دو و میدانی در کیش آغاز شد ملی پوشان دو و میدانی کشورمان جهت برگزاری اردوی ۲۱ روزه وارد کیش شدند تیم ملی دومیدانی بزرگسالان کشورمان به منظور آماده سازی حضور در رقابت های دو و میدانی قهرمانی آسیا متشکل از ۱۵ ورزشکار دیروز ۱۲ آذر ماه وارد کیش شدند .
گزارش تصویری / برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هرمز هلث در کیش گزارش تصویری / برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هرمز هلث در کیش
گزارش تصویری / مه گرفتی شب گذشته و صبح امروز کیش گزارش تصویری / مه گرفتی شب گذشته و صبح امروز کیش
امام جمعه کیش: دانشجو باید دشمن شناس قوی و دوست شناس خوبی باشد امام جمعه کیش :دانشجو باید دشمن شناس قوی و دوست شناس خوبی باشد  امام جمعه کیش گفت: دانشجو باید دنیای امروز خود را به خوبی بشناسد و برای این شناخت باید هم دشمن شناس قوی و هم دوست شناس خوبی باشد.

مصاحبه

رئیس آموزش و پرورش کیش: سرمایه گذاران در عرصه حمایت از آموزش و پرورش ورود کنند/ کمک به مدرسه اختیاری است به گزارش صبح کیش هانی معلمی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه بودجه ای که به آموزش و پرورش اختصاص داده می شود هیچگاه نتوانسته است نیازهای آموزشی را برطرف کند گفت:  در راستای توسعه آموزش و پروش و ارتقاء کیفیت آموزشی نیاز است تا همه مردم و مسئولان در کنار یکدیگر و برای رشد و تعالی دانش آموزان وضعیت بهتری فراهم کنیم.
مصاحبه با علی (نبیل) خدیور، شگفتی ساز دو و میدانی کیش و ایران در کافه رادیو کیش مدت ها بود سعی بر آن داشتیم که با علی (نبیل) خدیور مصاحبه ای داشته باشیم و موفق به این کار نمی شدیم که بالاخره و پس از پایان مسابقات بین المللی ترکیه موفق به مصاحبه با این جوان برومند و قهرمان بومی کیش شدیم که در ادامه می توانید خواننده صحبت های ما و خدیور باشید.  
گلاب: به ما گفتند دستور از جاهایی صادر شده که شما اجازه کار ندارید / مصاحبه با دبیر جشنواره مد کیش پس از لغو نمایشگاه مد و لباس اسلامی و شروع شدن شایعات در بین مردم بر آن شدیم تا مصاحبه ای با یکی از مسئولین این جشنواره انجام داده و قدری فضای الوده شده بر اساس شایعات را شفاف کنیم. به همین منظور طی چند تماسی که با آقای عمادالدین گلاب داشتیم ایشان اعلام آمادگی خود را اعلام و برای سوالات ما پاسخ های شفاف و روشنی ارائه کردند.

نرخ ارز از بانک مرکزی


اینستاگرام صبح کیش

مطالب دیگران را تنها با ذکر نام منبع در وب سایت منتشر می کنیم پس توقع داریم که مطالبمان را با ذکر نام منبع در وب سایت هایتان منتشر کنید.

feed-image خروجی RSS اخبار

تمامی حقوق مطالب این وب سایت برای پایگاه خبری صبح کیش محفوظ است.