کیشوند خبرنگار صبح کیش باشید

شما عزیزان کیشوند می توانید تصاویر خبری ، مشکلات شهری و ... را به روش های مختلف به دست ما رسانده تا به دلخواه با نام خودتان در سایت و کانال نمایش داده شود.

تعداد بازدیدهای نوروزی بازرسان بهداشت محیط کیش  از مرز 1600 مورد گذشت

تعداد بازدیدهای نوروزی بازرسان بهداشت محیط کیش از مرز 1600 مورد گذشت

 دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت :در طرح بسيج سلامت نوروزي تا پایان روز 13فروردین با تلاش خستگی ناپذير بازرسان پرتلاش بهداشت محيط کیش تعد
فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: هنجار شکنی های اجتماعی خط قرمز پلیس در ایام نوروز

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: هنجار شکنی های اجتماعی خط قرمز پلیس در ایام نوروز

فرمانده نیروی انتظامی کیش با اشاره به اینکه اولویت نیروی انتظامی در کیش رعایت امنیت و آرامش گردشگران و کیشوندان است از برخوردقاطع پلیس با هنجارشکنا
مستأجران فقیر محله پولدارها!

مستأجران فقیر محله پولدارها!

محله کارگری «صفین» عجیب‌ترین محله‌ای است که به چشم دیده‌ام. اینجا پولدارهای جزیره کیش، درخانه‌های فقیرانه زندگی می‌کنند.
فرمانده پایگاه دریابانی کیش خبرداد: توقیف بیش از ۴۵۰ تن کالای قاچاق عبوری از مرز دریابانی کیش

فرمانده پایگاه دریابانی کیش خبرداد: توقیف بیش از ۴۵۰ تن کالای قاچاق عبوری از مرز دریابانی کیش

فرمانده پایگاه دریابانی و نیروی انتظامی ویژه کیش از کشف بیش از 45۰ تن کالای قاچاق عبوری از حوزه استحفاظی دریابانی کیش توسط دو لنج باری خبر داد.
راه اندازی خانه معلم در کیش

راه اندازی خانه معلم در کیش

رئیس اداره آموزش و پرورش کیش از راه اندازی خانه معلم در کیش با همکاری بخش خصوصی خبر داد و افزود : فرهنگیان می توانند از امروز تا 25 اسفند ماه ثبت ن

برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان پسر در کیش
برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان پسر در کیش  جشن تکلیف و عبادت 300 نفر از دانش آموزان مدارس پسرانه جزیره کیش امروز در مسجد خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد.
هفته سلامت و ضرورت توجه به جسم و روح
هفته سلامت و ضرورت توجه به جسم و روح  به رغم پیشرفت علوم، فراهم شدن وسایل رفاه و ظهور تکنولوژی های نوین برای انسان ها،بیماری های جسمی و روحی درجوامع رو به گسترش است و به گفته کارشناسان بهداشتی بیماری افسردگی بخشی از جمعیت جهان را درگیر کرده است.
عضو گیری هلال احمر همزمان با هفته سلامت
 عضو گیری هلال احمر همزمان با هفته سلامت  رئیس جمعیت هلال احمر کیش از شروع عضو گیری این نهاد در کیش طی هفته سلامت (1 تا 7 اردیبهشت ماه) خبر داد.
برگزاری اردوی تیم های ملی والیبال ساحلی در کیش
برگزاری اردوی تیم های ملی والیبال ساحلی در کیش  اردوی تیم های ملی والیبال ساحلی با هدف حضور در رقابت های آزاد آسیایی دوحه قطر از روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه به میزبانی جزیره کیش آغاز می شود.
47 نفر از نامزدهای انتخاباتی شهر و روستا تائید صلاحیت شدند
47 نفر از نامزدهای انتخاباتی شهر و روستا تائید صلاحیت شدند  بخشدار کیش با بیان اینکه 47 نفر از نامزدهای شورای شهر و روستا تائید صلاحیت شدند گفت: از این تعداد تنها سه نفر از ثبت نام کنندگان رد صلاحیت شدند.
انسان سالم محور توسعه جامعه است
انسان سالم محور توسعه جامعه است  رئیس مرکز توسعه سلامت کیش انسان سالم را محور توسعه جامعه دانست و گفت: جامعه برای توسعه یافتگی نیاز به انسانهای سالم، توانمند، کارآمد و برخوردار از سلامت روحی و روانی دارد.
سپاه پاسداران حافظ انقلاب اسلامی در تمامی صحنه ها است
سپاه پاسداران حافظ انقلاب اسلامی در تمامی صحنه ها است  فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کیش با بیان اینکه حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی در داخل و عرصه برون مرزی وظیفه سپاه پاسداران انقلاب است افزود : سپاه به عنوان حافظ انقلاب در تمامی صحنه ها حضور دارد .
برگزاری آزمون افسردگی در فرهنگسرای سنایی
 برگزاری آزمون افسردگی در فرهنگسرای سنایی  در سومین روز هفته سلامت آزمون افسردگی در کیش برگزار می شود.
دوشنبه, 24 خرداد 1395
چهارشنبه, 05 خرداد 1395
????متلک کاریکاتوری یک روزنامه به کیه

اینستاگرام صبح کیش

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.