خبرهای بومی

بیش از ۲۴۰ هنرمند پیشکسوت به همراه خانواده‌هایشان برای برگزاری «پنجمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت» راهی جزیره کیش شدند.

فرمانده پایگاه دریابانی و نیروی انتظامی ویژه کیش از کشف بیش از 45۰ تن کالای قاچاق عبوری از حوزه استحفاظی دریابانی کیش توسط دو لنج باری خبر داد.

گزارش تصویری / کشف 450 تن کالای قاچاق توسط دریابانی کیش

طرح پرسشگری تبادل جمعیتی وبیماری مالاریااز مورخه 23/11/1395الی 27/12/1395توسط واحد بیماریها مرکز توسعه سلامت در جزیره کیش اجرا شد هدف از اجرای این طرح شناسایی جمعیت متحرک  پاکستانی، افغانی،  ایرانی وغیره می باشد.

به همت مرکز توسعه سلامت کیش ،کلاس آموزشی- توجیهی جهت پرسنل بهداشتی شرکت کننده در مرحله دوم طرح ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال کودکان زیر 5 سال  ، در سالن اجتماعات مرکز سلامت جامعه بوعلی برگزار گردید.

 جلسه هماهنگی درون بخشی گرامیداشت هفته سلامت مردان ایرانی با حضور مسئولین واحدها با هدف حساس سازی مردان نسبت به سلامت فردی و ترویج توجه به سلامت قبل از بیماری و نقش سوانح و حوادث ترافیکی در سلامت مردان برگزار گردید

رئیس پلیس راهور کیش با اشاره به اینکه تصادفات در روزهای بازندگی جزئی بوده علت اصلی این تصادفات را رعایت نکردن حق تقدم به خصوص در میدان ها عنوان کرد.

در دومین جلسه ستاد نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص اقدامات و تمهیدات حوزه معاونت های فرهنگی و اجتماعی ، عمرانی و زیر بنایی و روابط عمومی این سازمان بحث و تبادل نظر شد.

دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت : این طرح در ۴۰ شهر مرزی استانهای سیستان و بلوچستان ، کرمان و هرمزگان  هم اجرا میشود

رئیس اداره آموزش و پرورش کیش از راه اندازی خانه معلم در کیش با همکاری بخش خصوصی خبر داد و افزود : فرهنگیان می توانند از امروز تا 25 اسفند ماه ثبت نام خود را انجام دهند .

با هدف هماهنگی لازم در جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب به شهروندان و مسافران نوروزی،  اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی در مرکز توسعه سلامت کیش برگزار شد

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر از اتصال 20 استان به کیش خبر داد و گفت: در راستای افزایش مسیرهای پروازی به کیش به دنبال افزودن 4 فروند هواپیمای کوچک به ناوگان خود هستیم.

امام جمعه کیش گفت: دانش آموزان گنج ها و سرمایه های بالقوه و زودبازدهی هستند که در اختیار آموزش و پرورش قرار داده شده  است که هر چقدر به آن ها بها داده شود توسعه یافته و قوی می شوند.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر با اشاره به اینکه ناوگان این بخش از 14 فروند هواپیما تشکیل شده از پوشش دادن 49 درصد پروازهای کیش خبر داد.

مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش از افزایش امکانات مبادی ورودی در جهت تامین رفاه مسافران خبر داد.

با توجه به این که راه های انتقال بیماری ایدز عمدتاً با رفتار انسان مرتبط هستند، آموزش به منظور ترویج رفتارهای ایمن، نقش اساسی دارد و به همین منظور تیم سلامت مرکز توسعه سلامت کیش اقدام به برگزاری این کلاس ها نموده

آخرین اخبار

اینستاگرام صبح کیش

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.