خبرهای بومی

گزارش تصویری / حضورپر رنگ خانواده ها در برنامه های پایان هفته ورزشهای همگانی.

گزارش تصویری / همدردی دانش آموزان کیش با شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو

4134کودک در کیش واکسینه شدند.

برنامه های هفته ملی پویش سرطان در کیش تبیین شد.

دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه و سلامت کیش گفت: این طرح با هدف سنجش سلامت دانش آموزان پایه چهارم و ارتقاء سطح سلامت آنها با همکاری اداره آموزش و پرورش کیش انجام شد.

گزارش تصویری / گرامیداشت شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو در کیش

گزارش تصویری / در اعماق کیش - خانه هایی بدون پول اما باصفا

محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص مطالب منتشره در مورد مشکلات هتل ارم و پلمپ این هتل گفت: هتل ارم پس از ماهها دریافت اخطارهای قانونی، عدم رعایت اصول هتلداری و عدم توجه به فرصتهایی که به دفعات طی ۳۰ ماه گذشته داده شده اعمال قانون شده است.

کاروان دوست داران محیط‌ زیست و حامیان یوزپلنگ آسیایی در سفر به نقاط مختلف ایران، برای حمایت از این گونه درحال انقراض شنبه وارد میناب هرمزگان شد.

چندی است این تصویر با عنوان نیسان پاترول کروک در جزیره کیش در وب سایت ها و خبرگزاری های مختلف و حتی به صورت گسترده در شبکه های اجتماعی می بینیم، ریشه این عکس کجاست ؟

محمد خلخالی، رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از برگزاری کنگره بیماری های گوارشی با تمرکز بر التهاب روده خبر داد و در این باره گفت: با توجه به اینکه مساله بیماری های گوارشی امروزه در دنیا بسیار شایع هستند، نیاز به توجه در این زمینه افزایش یافته است ضمن اینکه در کشور ما به دلیل رشد تغذیه صنعتی شاهد افزایش میزان بیماری های گوارشی هستیم لذا بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش در راستای افزایش سطح اقدامات بیمارستان و پزشکان، کنگره بیماری های التهابی گوارش را مد نظر قرار داده است.

دانیار جاویدی رئیس آموزش و پرورش کیش در نشست خبری که در دفتر ریاست اداره آموزش و پرورش کیش برگزار شد گفت: اداره هیئت امنایی مدارس یکی از راه های کیفیت بخشی به فعالیت ها مدارس است که در جزیره کیش در سال های گذشته مغفول مانده بود.

گزارش تصویری / استقبال از مسافران اولین پرواز کاشان به کیش

فرمانده دریابانی کیش از توقیف سه لنج صیادی غیرمجاز خارجی که به صید کوسه ماهی سفید درحال انقراض در آب های کیش اقدام کرده بودند خبرداد.

این نمایشگاه از 20 تا 23 دی با حضور 180 شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت 18000 متر مربع در 3 سالن مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود.

کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش گفت :با باررسي و نظارت واحد بهداشت محيط مركزتوسعه سلامت 3830کیلو گرم مواد غذایی آرایشی –بهداشتی فاسد و تاریخ گذشته در کیش  معدوم شد