امروز
۲ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ میلادی :
Jan 22 2019
ساعت :

خبرهای بومی

با حکم سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی سرهنگ علی اصغر جمالی، معاون پیشین پایگاه دریابانی جزیره کیش به عنوان فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی این جزیره مرجانی منصوب شد.

با توجه به برکناری علیرضا نجابت از مدیرکلی و سیمای مرکز کیش طی دو روز گذشته،شنیده‌ها حاکی از جایگزینی مهندس حامد فاتحی مدیر روابط عمومی فعلی صدا در پست مدیریت این مرکز است.

رییس سازمان صدا وسیما در نامه ای به معاون امور استانها بر بررسی دقیق این اتفاق در مرکز صیانت و حفاظت سازمان صدا وسیما تاکید کرده است.

طبق شنیده ها دکتر حسن روحانی رئیس جمهور با همراهی سید محمود علوی وزیر اطلاعات و سید محمدعلی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفری دو روزه به صورت غیر رسمی در جزیره کیش حاضر بوده و امشب این جزیره مرجانی را به مقصد تهران ترک خواند کرد.

تمامی خدمات درماني الکترونیکی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش شامل پذيرش، نوبت دهي و پرداخت از طريق اپليكيشن آي كيش به زودي امكان پذیر است.

جمعی از اصحاب رسانه شامگاه اول دی ماه با حضور در دفتر نهاد امام جمعه کیش با وی دیدار و گفتگو کردند.

جانشين پايگاه درياباني کيش از کشف 27 هزار ليتر سوخت قاچاق و توقيف سه فروند لنج صيادي خبر داد.

دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش در این باره گفت:باید توجه کنیم که شپش سر در تمام کشورها وجود دارد، اما این بیماری در فصول خاصی از سال به دلیل شرایط خاص زندگی و فرم پوششی که وجود دارد، افزایش می‌یابد و دوباره بعد از مدتی میزان آن پایین می‌آید.

منطقه و جهان چه بخواهند چه نخواهند ایران از ظرفیت بزرگ هاب در منطقه برخوردار است

از سوی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، واحد های آتش نشانی و خدمات ایمنی و خانه بهداشت مرکز توسعه سلامت، با هدف ایجاد رفاه برای ساکنان جزیره هندورابی آغاز به کار کرد.

دکتر غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دیدار کرد.

طي هفته آينده پايگاه سيار انتقال خون در كلينيك بيمارستان كيش مستقر خواهد شد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در احکام جداگانه‌ای، سرپرست معاونت توسعه مدیریت، سرپرست اداره کل حوزه مدیر عامل، مشاور و دستیار ویژه مدیر عامل، مشاور مدیر عامل در امور اقتصادی، مشاور مدیر عامل در امور اجرایی و مشاور مدیر عامل در امور فرهنگی و دینی را منصوب کرد.

دبیر جشنواره فیلم کوتاه موج کیش گفت: سومین دوره این جشنواره متفاوت تر از دوره های گذشته برگزار می شود

نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی از 26 آذر در جزیره کیش آغاز می شود.

فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از کشف 40 کيلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک خبر داد.

تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از اخبار و تصاویر اختصاصی این وبگاه تنها با ذکر نام منبع صبح کیش امکان پذیر است.