خبرهای بومی

مدیرعامل ستاد مردمی دیه کشور گفت:بر اساس آخرین آمارگیری ها که هر سه ماه یک بار انجام می شود؛امسال 6هزار زندانی جرائم غیر عمد با حدود 400میلیارد تومان محکومیت مالی از زندان های کشور آزاد شدند.

جمعی از خیرین و فعالان اقتصادی جزیره کیش چهارشنبه شب با حضور در جشن گلریزان، پرداخت 254میلیون تومان بدهی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد کشور را تعهد و تقبل کردند تا آنان آزاد شوند.

رئیس جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با تاکید بر اینکه برای حمایت از تولیدات داخلی نیازمند یک عزم ملی هستیم، گفت: مردم بدانند خرید کالاهای خارجی تیری به قلب کارگران ایرانی است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نصب دستگاه ایکس ری خودرویی در بندر کیش تا هفته آینده خبر داد و گفت: این دستگاه به شناسایی مواد مخدر داخل خودرو ها و همچنین کنترل ورود کمک زیادی می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کیش با اعلام اینکه نخستین کاروان راهیان نور خواهران از جزیره کیش عصر امروز عازم مناطق عملیاتی شدند از اعزام یک گروه برادران در 28 اسفند ماه جاری به مناطق عملیاتی خبر داد .

 تفاهم نامه همکاری مشترک بین پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف و نیروی انتظامی با هدف ایجاد تعامل نزدیک و نهادینه بین علوم مهندسی و مدیریت با علوم انتظامی در سطوح مختلف آموزش، پژوهش، و تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه های مهندسی و مدیریت به امضا رسید.

مدیر کل گمرک جزیره کیش گفت : خروج خودرو از جزیره کیش از امروز دوشنبه به سرزمین اصلی به صورت موقت و تا اطلاع ثانوی آزاد اعلام شد .

نظارت و بازرسی کارشناسان بهداشت محیط  کیش در قالب طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی به صورت شبانه روزی در سطح شهر انجام می شود

جزيره كيش بعنوان مهمترين قطب گردشگري كشور در سه سال و نيم گذشته با رشد و توسعه اي همه جانبه توانسته است جايگاه خود را در ميان مقاصد مطلوب گردشگري منطقه نيز...

محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت:   این واحد صنفی براساس ماده ۱۳ قانون مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، به دلیل بی توجهی به توصیه های بازرسان و رعایت نکردن موازین بهداشتی پلمپ و تعطیل شده است

رئیس پلیس راهور کیش با اشاره به ساماندهی اجاره خودروهای بدون راننده از اعمال محدودیت های ترافیکی در ایام نوروز خبرداد.

فرمانده نیروی انتظامی کیش با اشاره به اینکه اولویت نیروی انتظامی در کیش رعایت امنیت و آرامش گردشگران و کیشوندان است از برخوردقاطع پلیس با هنجارشکنان اجتماعی به خصوص در آخرین چهارشنبه سال خبرداد و گفت: فروشگاه های عرضه کننده مواد محترقه پلمپ شده و هنجارشکنان تا ۱۳ فروردین میهمان نیروی انتظامی خواهند بود .

جمعيت هلال احمر جزيره كيش با برپايي 15 پايگاه و فعاليت 87 امدادگر و نجاتگر در جزایر کیش و هندورابی و بنادر چارك و آفتاب آماده ارائه خدمات به گردشگران نوروزي هستند.

آخرین اخبار

اینستاگرام صبح کیش

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.