خبرهای بومی

مسئول بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش ضمن ارایه توصیه های بهداشت محیطی به مردم در ماه مبارک رمضان، بر همکاری متصدیان و شاغلین مراکز تهیه غذا با مامورین و بازرسین بهداشت محیط تاکید کرد.

از تاريخ ٢٢ ارديبهشت ماه سال ١٣٩٦ مصادف با نيمه شعبان ميلاد اقامه كننده عدل و داد در جهان، پورتال جامع راهنماي كيش را در پايگاه خبري صبح كيش و بالعكس جستجو فرماييد.

گزارش تصویری / مراسم افتتاح رسمی برج های دوقلو کیش

شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با تبریک هفته کار و کارگر به تلاش گران عرصه های مختلف کار در ایران اسلامی گفت: اسلام بر کسب روزی حلال و ایجاد رفاه خانواه تاکید کرده و به فرموده پیامبرگرامی اسلام(ص) کسی که برای کسب روزی حلال تلاش می کند مانند فردی است که در راه خدا جهاد کرده است.

 جزیره‌ی کیش یکی از مهم‌ترین مقصدهای گردشگری در ایران محسوب می‌شود. همراه راهنمای سفر من باشید تا با حقایق و نکات جالبی از این جزیره، آشنا شوید. هر آنچه باید در مورد کیش بدانیدمقاله‌های مرتبط:راهنمای سفر به کیشدیدنی های کیش جزیره‌ی کیش که در استان هرمزگان واقع شده است از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری در ایران ...

جایگاه گردشگری ادبی در ثبت و انتقال مفاهیم و ارزشهای فرهنگی سعدی شیرازی، ادیب، جامعه شناس و شاعر قرن هفتم هجری قمری تأثیر بسیار زیادی درمعرفی مکانها، رویدادها، آداب و رسوم اقوام مختلف در سر زمینهای مورد بازدید خود داشته است.

از آنجایی‌که بیشترین تلفات انرژی در واحدهای مسکونی و آپارتمانی صورت می‌گیرد اجرای برچسب انرژی ساختمان‌ها می‌تواند در بهبود وضعیت مصرف بی‌رویه سوخت، مؤثر و حیاتی باشد.

این تفاهم نامه که در هفت بند تنظیم شده است روز یکشنبه در نشست مشترکی بین ابراهیم رضوانی رئیس هیات مدیره بیمارستان کیش،دکتر محمد خلخالی رئیس بیمارستان و علی سلک غفاری رئیس پردیس بین الملل کیش دانشگاه شریف در محل این دانشگاه به امضا رسید.

عصر یکشنبه دهم اردیبهشت ماه رکورد زدن سریعترین زمان 10 کیلومتر روپایی و سریعترین زمان 10 کیلومتر طناب زدن انجام شد.

همزمان با اعیاد شعبانیه و آغاز هفته عقیدتی سیاسی جمعی از خواهران بسیجی پایگاه کوثرکیش با حضور در دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کیش با حجت الاسلام میثم فراشی، نماینده ولی فقیه در سپاه کیش دیدار و این روز را به وی تبریک و تهنیت گفتند.

احمد معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روش های سنتی برای فعالیت های پردیس های دانشگاه ها پاسخگو نیست و باید بازنگری در روند فعالیت این مکان ها انجام شود.

در راستای طرح‌ اداره سلامت دهان و دندان طرح پیشگیری از پوسیدگی دندان کودکان زیر 12 سال همزمان با سراسر کشور در کیش آغاز شده است.

دکتر رضانیا  رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با اشاره به شعار روز جهانی بهداشت با عنوان" افسردگی، بیائید حرف بزنیم"، گفت: 18 فروردین به نام روز جهانی بهداشت نامگذاری شده است اما با توجه به تعطیلات عید نوروز و فرصت محدود برنامه ریزی،  هفته سلامت یکم تا هفتم اردیبهشت ماه با شعار "زندگی سالم با نشاط و امید" برگزار می شود.

آخرین اخبار

اینستاگرام صبح کیش

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

از تاريخ ٢٢ ارديبهشت ماه سال ١٣٩٦ مصادف با نيمه شعبان ميلاد اقامه كننده عدل و داد در جهان هم ، پورتال جامع راهنماي كيش را در پايگاه خبري صبح كيش و بالعكس جستجو فرماييد.