گردشگری

دوره توجیهی مدیران و پرسنل کلوپ های غواصی و تفریحات دریایی در کیش برگزار شد.

 تامين سلامت شهروندان و گردشگران نوروزي اولويت بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش با برنامه ریزیهای انجام شده

 بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش آماده ارائه خدمات به شهروندان و گردشگران در نوروز 96 است

 خدمات گردشگری در نوروز 96 با نرخ مصوب نوروز 95 ارائه می شود

 در سومین جلسه ستاد نوروزی مقرر شد خدمات گردشگری در نوروز 96 با نرخ مصوب سال گذشته ارائه شود.

روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت: دستش را تا آرنج داخل سطل زباله فرو برده و دنبال قوطی فلزی لابه‌لای زباله‌ها می‌گردد. نه از دستکش خبری هست و نه بوی زباله، شامه‌اش را اذیت می‌کند.

 رالی باس نوروزی کیش دو جیم کشوری می شود

 رالی باس در نوروز 96 با عنوان دو جیم با تبلیغ برند کیش و با جایزه سفر رایگان به جزیره کیش در تمامی استان های کشور برگزار می شود.

بوم گردی جاذبه گردشگری کیش

 مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از خانه بومیان بر استفاده هر چه بیشتر ازظرفيتهای گردشگری در منطقه بومی نشین صفین تاکید کرد.

 چهار فروند هواپیمای سبک به ناوگان شرکت هواپیمایی کیش ملحق می شود

 با ورود 4 فروند هواپیمای سبک از نوع Embraer195 توسط شرکت هواپیمایی کیش، نیاز 20 فرودگاه کشور جهت اتصال به جزیره کیش و سایر شهرها تامین می شود.

شناور نگین با تمهیدات اندیشیده شده در نوروز 96 به مسافران کیش خدمات ارائه می کند.

 مذاکرات برای ورود کشتی کروز درنوروز96 در حال انجام است

 مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از جدی شدن مذاکرات این بخش برای ورود یک فروند کشتی کروز در ایام نوروز به کیش خبر داد.

 رشد آمارهای پروازی و مسافری در عملکرد نه ماهه شرکت هواپیمایی کیش

 اقدامات گسترده شرکت هواپیمایی کیش در نه ماه نخست سال 95 رشد پروازها و تعداد مسافران را به همراه داشته است

رئیس پژوهشگاه مهندسی بحران‌های طبیعی شاخص‌پژوه  اظهار کرد: پژوهشگاه شاخص‌پژوه نخستین کنفرانس ملی «تفکر خلاق، توسعه و سرمایه‌گذاری» در جزیره کیش و در تاریخ 9 اسفند 1395 برگزار می‌کند.

 قیمت اقلام میوه و تره بار هفتگی اعلام می‌شود/ 2 هتل 5 ستاره به ظرفیت اقامت نوروزی کیش افزوده می‌شود

 معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از اعلام قیمت اقلام میوه و تره بار در راستای پیشگیری از گران فروشی و سوء استفاده برخی از افراد خبر داد و گفت: از هفته آینده قیمت اقلام میوه و تره بار به صورت هفتگی روی پرتال معاونت اقتصادی قرار خواهد گرفت.

در تاریخ شامگاه 15 بهمن 1395، یک فروند هواپیمای بوینگ فوکر 100 هواپیمایی "کیش ایر" از مبدا جزیر کیش به مقصد فرودگاه بین المللی گرگان، در تهران، فرود اضطراری کرد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در ویژه برنامه رادیویی صبح انقلاب با معرفی دستاوردهای حوزه گردشگری جزیره کیش از ابتدای سال 95، به سئوالات مخاطبان این برنامه پاسخ داد.

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.