گردشگری

 برگزاری پنجمین نشست ستاد نوروزی کیش

 پنجمین نشست ستاد نوروزی کیش با حضور اعضای کمیته ها برگزار شد.

 رشد 14 درصدی ورود مسافران از مسیر هوایی به کیش

 آمار ورود گردشگران از مسیر هوایی به کیش به 92 هزار و 95 نفر رسید.

 سفر به یاد ماندنی سومین گروه گردشگران نوروزی به جزیره آرامش

 در هفتمین روز از فصل بهار، سومین گروه از گردشگران نوروزی با تور روزانه به جزیره هندورابی سفر کردند.

 سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان پسر ایران با ابراز رضایت از وضعیت بازیکنان در اردوی کیش گفت : تلاش ما کسب عنوان قهرمانی در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا در کشور میانمار است.

نهمین جشنواره میلاد عطر یاس در آستانه فرا رسيدن سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) در جزیره کیش برگزار می شود

ارزاق عمومی برای مصرف ساکنان و گردشگران در ایام تعطیلات نوروز 96 تامین و ذخیره سازی شد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر نظارت و کنترل بر قیمت تورها همچون سال گذشته افزود: دفاتر خدمات مسافرتی که قیمت تورهای خود را به کیش بیش از نرخ مصوب عرضه کنند در سرزمین اصلی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

يك فروند كشتي كروز مجهز به امكانات رفاهي و تفريحي در نوروز 96 براي ارائه خدمات مطلوب به گردشگران جزيره كيش بكار گرفته مي شود.

به مناسبت فرا رسیدن سال جدید خورشیدی، برنامه های شاد و سرگرم كننده اي برای ساکنان و گردشگران جزیره کیش تدارک دیده شده است.

جمعيت هلال احمر جزيره كيش با برپايي 15 پايگاه و فعاليت 87 امدادگر و نجاتگر در جزایر کیش و هندورابی و بنادر چارك و آفتاب آماده ارائه خدمات به گردشگران نوروزي هستند.

كمپينگ هاي چادري جزيره كيش با ارائه خدمات و امكانات رفاهي در دو بخش خانوادگي و مجردي مهياي حضور گردشگران نوروزي است.

اله مراد عفیفی پور در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد اییمن سازی بندر چارک بیان داشت: اگر منطقه آزاد کیش نسبت به ایمن سازی بندرچارک تا ۲۵ اسفند ماه اقدام نکند، سازمان بنادر از  بندرچارک خارج می شود و اجازه هیچگونه ترددی به هیچ نقطه ای از جزایر نخواهیم داد.

گردشگران نورزی جزیره کیش برای نخستین بار تا سقف 50 میلیون ریال بیمه می شوند

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاههای منطقه آزاد کیش با اعلام نرخ کرایه حمل خودرو و مسافر از مسیر های دریایی به کیش و بالعکس گفت : از هر خودرو هنگام خروج از کیش مبلغ یک میلیون ریال به عنوان عوارض دریافت می شود.

معابر و ميادين جزيره كيش در آستانه فرا رسيدن نوروز با نصب المان هاي شهري زيبا تزيين مي شوند

مدیرعامل هواپیمایی کیش‌ از بر خورد شدید با چارتر کنندگان متخلف خبر داد و گفت: در صورت نیاز برای ایام نوروز پروازهای فوق‌ العاده بر قرار می‌شود.

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.