Notice: Undefined offset: 36 in /home/sobhekish/domains/sobhekish.ir/public_html/libraries/joomla/access/access.php on line 575 Notice: Trying to get property of non-object in /home/sobhekish/domains/sobhekish.ir/public_html/libraries/joomla/access/access.php on line 575

ورزشی

هیات ورزشهای همگانی معاونت ورزش و تفریحات سالم برنامه های شاد و مفرح ویژه کیشوندان و گردشگران در نوروز 96 برگزار می نماید.

دومین همایش ملی ورزش و بیماری ها با هدف تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ای و کاربردی، در حوزه ورزش و بیماری ها و به منظور تامین نیازهای جامعه و آگاهی بخشی به عموم مردم در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران برگزار شد.

مسابقات سه گانه قهرمانی کشور با مشخص شدن تیم های برتر بکار خود پایان داد.

مسابقات شطرنج هفتگی بانوان کیش با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد.

بانوی کماندار ایران بر بام جهان ایستاد.

 زهرا نعمتی به عنوان بهترین کماندار زن معلول جهان انتخاب شد.

احمد شعبانی فرد پس از 17 روز رکاب زدن و طی مسافت 1950 کیلومتر فردا وارد بندر آفتاب می شود.

رئیس شورای عالی انجمن‌های جانبازان می‌گوید: آقای مونسان بگوید که در منطقه آزاد کیش، جانبازان دفاع مقدس شهروند درجه چند محسوب می‌شوند که او چنین برخوردی با جانبازان داشته و حاضر به ملاقات با آنان نشده است؟

اردوی فرهنگی، ورزشی جانبازان باشگاه ایثار، بزرگداشت شهدای عملیات والفجر 8 و گرامیداشت یاد شهدای غواص در جزیره کیش برگزار شد.

سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی با هدف آماده سازی ملی پوشان سرعتی کشور جهت حضور در رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا مرحله چهارم اردوی آمادگی تیم ملی ۲۱ روزه را در کیش آغاز کرد.

 دومین تور جهانی والیبال ساحلی دستاوردهای زیادی برای کیش و کشور داشت

 قدرت ابراهیمی برگزاری دومین تور جهانی والیبال ساحلی به میزبانی کیش را فرصتی ارزشمند با دستاوردهای بسیار برای جزیره خواند.

کادر فنی تیم ملی قصد دارد رکابزنان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را پس از رقابت انتخابی امروز مشخص کند.

اختصاص سهمیه خاص ازسوی فدراسیون جهانی به والیبال ساحلی ایران

 سرپرست سازمان والیبال ساحلی با بیان اینکه رئیس سازمان والیبال ساحلی فدراسیون جهانی به پیشرفت تیم والیبال ساحلی ایران اذعان دارد گفت : این پیشرفت آنقدر محسوس بوده که سهمیه خاص برای آن در نظر گرفته می شود .

مسیر دشوار والیبال ساحلی ایران در رقابت با مدعیان جهانی

 قهرمانی دومین دوره مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی در حالی به روسیه رسید که نتایج تیم های ایرانی در این رقابت نشان از فاصله فنی زیاد نسبت به مدعیان جهانی دارد.

آمادگی سازمان منطقه آزاد کیش برای راه اندازی والیبال ساحلی بانوان

 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از آمادگی این سازمان برای راه اندازی والیبال ساحلی بانوان خبر داد و گفت: فضایی بهتر از آنچه که برای آقایان در بخش والیبال هست برای بانوان در ساحل اختصاصی وجود دارد که می توانیم به منظور بهره برداری آن را به سرعت مجهز کنیم.

سیچلو: شایستگی های خود را به فدراسیون والیبال ایران ثابت می کنم

 سرمربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران با بیان اینکه همیشه به هدایت تیم ملی والیبال ایران علاقمند بوده است،‌گفت:‌ فدراسیون والیبال تمایلی به همکاری من با این تیم نداشت اما من شایستگی های خود را با موفقیت در تیم زیر 23 سال ایران (امید) اثبات می کنم .

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

نه قلم فروخته و نه لنز بر مصلحت بسته ایم. با تمام قوا بر بداخلاقی ها و بدرفتاری ها مبارزه کرده و بر طبل گسترش نیکی ها و خوبی ها خواهیم کوبید هر آنچه که می نویسیم تنها تمام حقیقت است و غیر از آن قلممان هرز و ناحق نخواهد نوشت.