فرهنگی و هنری

 اعلام ساعت کاری سازمان منطقه آزاد کیش در ماه مبارک رمضان

 ساعت کاری سازمان منطقه آزاد کیش در ماه مبارک رمضان اعلام شد.

 حال و هوای معنوی ماه مبارک رمضان در جزیره کیش

 جزیره کیش در ماه مبارک رمضان با برگزاری برنامه های متنوع میزبان گردشگرانی است که برای بهره گیری از زیباییهای این ماه پر فضیلت به کیش سفر می کنند.

حضور 13 مبلغ در برنامه های ماه مبارک رمضان کیش

 رئیس ستاد اقامه نماز جزیره کیش از حضور 13 مبلغ دینی در برنامه های ماه مبارک رمضان در جزیره کیش خبر داد.

 شب گذشته طی مراسمی و  با حضور محمد جواد جزینی، ابراهیم حسن بیگی استاد داستان نویس کیشوند، دکتر رضوانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد و جمعی از نویسندگان و علاقمندان به ادبیات فارسی جشن رونمایی از کتاب "فرکانس سکوت" در فرهنگسرای سنایی کیش برگزار شد.

 برگزاری کنفرانس آموزشی در کیش

 کنفرانس آموزشی واکسیناسیون و بیماری های قابل پیشگیری با واکسن در جزیره کیش برگزار می شود.

 برگزاری جلسات مشاوره فردی و خانوادگی در کیش

 جلسات مشاوره فردی و خانوادگی در جزیره کیش برگزار می شود.

مراسم بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در کیش برگزار شد.

 آئین گرامی داشت حکیم ابوالقاسم فردوسی خالق مجموعه شگفت انگیز شاهنامه شامگاه دوشنبه اول خرداد با حضور علیرضا بدیع شاعر جوان کشورمان در فرهنگسرای سنایی برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه نقاشی دکوراتیو در فرهنگسرای سنایی

 نمایشگاه نقاشی دکوراتیو آثار هنرمند نقاش «صدف شریعت» به مدت یک هفته در گالری کمال الملک فرهنگسرای سنایی کیش در حال برگزاری است.

 جشن رو نمایی کتاب فرکانس سکوت در جزیره کیش

 گزیده آثار داستان نویسان جزیره کیش درکتاب فرکانس سکوت رو نمایی می شود.

نخستین دوره سمیتئاتر کشور از دوم خرداد در سالن همایش های بین المللی کیش

 نخستین دوره سمیتئاتر کشور از دوم خرداد با حضور اساتید برجسته و هنرمندان مطرح تئاتر و سینمای کشور در سالن همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.

 هر چهارشنبه با ت مثل تئاتر در کیش

 تئاتر "ت مثل تئاتر" ویژه کودک و خانواده هر چهارشنبه در جزیره کیش اجرا می شود.

 اقدامات گسترده فرهنگی و آموزشی در سال 95

 مدیریت فرهنگی و آموزشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در طول سال 95 اقدامات گسترده ی را در جزیره کیش انجام شده است.

 اختصاص 2 میلیارد تومان بورس تحصیلی برای جذب ایرانیان مقیم خارج از کشور و دانشجویان خارجی برای تحصیل در کیش

 دکترسلک غفاری از برنامه های پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی شریف برای جذب دانشجویان خارجی و توسعه رشته های مقطع کارشناسی این دانشگاه خبر داد.

 لزوم تقویت توانمندی متخصصان داخلی برای تبدیل علم به فناوری

 رییس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور، تقویت توانمندی متخصصان برای تبدیل علم به فناوری را یکی از اساسی ترین نیازهای کشور بر شمرد.

حسن قشقاوی شب پنجشنبه در نهمین آئین دانش آموختگی دانشجویان پردیس بین الملل کیش دانشگاه شریف در تالار ابن سینای این دانشگاه افزود : این امیدواری وجود دارد که در سایه جو مثبت ایجاد شده پس از گفت و گوهای هسته ای و برجام تعداد دانشجویان بورسیه و خارجی داوطلب تحصیل در دانشگاههای ایران به 10 برابر کنونی و بیشتر از آن ارتقا یابد.

آخرین اخبار

صبح کیش، آغاز تصادفی یک رسالت

دی ماه 94 آغاز رسالتی بزرگ و قدم برداشتنمان در راستای آگاهی بخشی کیشوندان در مسیر درست و با گفتار صادقانه بوده و پس از شروع تا به امروز لحظه ای از مسیر خارج نشده و به شغل شریفمان شک و شبهه وارد نکرده ایم.

از تاريخ ٢٢ ارديبهشت ماه سال ١٣٩٦ مصادف با نيمه شعبان ميلاد اقامه كننده عدل و داد در جهان هم ، پورتال جامع راهنماي كيش را در پايگاه خبري صبح كيش و بالعكس جستجو فرماييد.