ویژه های خبری

امروز : پنجشنبه - ۹ - بهمن - ۱۳۹۹

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، سرهنگ شهداد کناری با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در جزیره کیش بخش های مختلف دولتی و خصوصی تلاش کرده اند تا اقشارآسیب پذیر کیش با کمترین مشکلات روبرو شوند و کمک های مختلفی را در قالب کمک های مومنانه ارائه کردهه اند اظهار کرد: با شیوع بیماری کرونا در جزیره کیش ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش در قالب طرح های مختلف تلاش کرد تا به یاری مردم بشتابد.

وی افزود: ارائه بسته های کمک معیشتی و ارائه کارت های خرید از جمله خدماتی است که در این راستا به اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده های کم درآمد و آسیب پذیر از سوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش صورت گرفته است.

کناری تاکید کرد: در این مرحله که چهارمین مرحله از کمک های مومنانه سپاه کیش در قالب ارائه بسته های کمک معیشتی و کارت های خرید است، 313 بسته معیشتی و کارت های خرید هر کدام به مبلغ 300 هزار تومان آماده اهداء شدهه است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به استمرار شیوع بیماری و مشکلات اقتصادی که گریبانگیر مردم شده است، از مسئولان و بخش های خصوصی و مردم درخواست می کنیم تا پای کار حاضر شده و با همیاری و کمک رسانی به اقشار کم درآمد و آسیب پذیر بحران های به وجود آمده را پشت سر بگذاریم.

جزیره کیش در 18 کیلومتری سرزمین اصلی دارای مردمانی با فرهنگ اصیل و غنی اسلامی است که در تمامی مشکلات با همیاری و همدلی توانسته اند از بحران ها سربلند خارج شوند.