ویژه های خبری

امروز : پنجشنبه - ۲۹ - اردیبهشت - ۱۴۰۱
فرمانده انتظامی ویژه کیش خبر داد:

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، سرهنگ " علی اصغر جمالی " در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد مبارزه و برخورد قاطع با عوامل تهیه، توزیع و فروش مواد مخدر، طرح شناسایی و دستگیری عوامل توزیع مواد مخدر با حمایت دستگاه قضائی اجرا شد.

این مقام انتظامی افزود: در همین راستا ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فروش مواد مخدر در یکی از مناطق جزیره، با انجام سلسله اقدامات پلیسی یک تیم فروشنده مواد مخدر را شناسایی و 7 کیلو موادمخدر از نوع گل را کشف و 2 نفر متهم را در این رابطه دستگیر کنند.

سرهنگ جمالی ادامه داد: در ماموریت دوم که 3 شبانه روز زمان برده است، پس از دریافت اخبار موثق مبنی بر ورود مواد مخدر از طریق راه دریایی، تیمی تشکیل شده از پلیس مبارزه با مواد مخدر و پایگاه دریابانی به خارج از جزیره کیش اعزام و یک دستگاه خودرو آلتیما را که از قبل شناسایی شده بود را متوقف کردند.

این مقام مسئول بیان داشت: راننده خودرو بدون توجه به فرمان ایست قصد فرار از دست پلیس را داشته که با تلاش ماموران، راننده خودرو مجبور به توقف و تسلیم پلیس شد و در بازرسی از این خودرو مقدار 12 کیلو حشیش کشف و 2 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: سبزپوشان انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود نسبت به تامین امنیت و آرامش شهروندان عزیزمان اقدام می کنند و درخواست می شود: هر گونه اخبار و اطلاعات از فعالیت سوداگران مرگ را از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.