ویژه های خبری

امروز : جمعه - ۱۲ - آذر - ۱۴۰۰
مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت:

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، ابراهیم سیه جانی در نشست تقدیر از مدیران معاونت مهندسی و تعمیرات شرکت هواپیمایی کیش، گفت: قویترین بخش اين شرکت معاونت مهندسی و تعمیرات است و دستاورد‌های ارزشمندي داشته و وضعیت فعلی ناوگان عملیاتی نشان دهنده اين موضوع است.

وی افزود: سرمایه انسانی ارزشمندی به لحاظ تجربه و تخصص در شركت وجود دارد و با انسجام و وحدت رویه، پویایی و بالندگی بسیار بیشتری را برای مجموعه به دنبال خواهد داشت.

ابراهیم سیه جانی گفت: براساس گزارش عملکرد ۶ ماهه امسال، با استقرار تیم مدیریتی جدید و پیاده سازی برنامه‌های هدفمند ٣ هواپیمای زمینگیر با بهره مندی از توان و تخصص نیرو‌های داخلی به ناوگان عملیاتی شرکت بازگشت و در حاضر ۷۰ درصد ظرفیت ناوگان عملیاتی و در حال خدمت رسانی به مسافران است.

وي گفت: دریافت مجوز فعالیت ایستگاه واحد مهندسی و تعمیرات خط پرواز شرکت هواپیمایی کیش در فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) از دیگر دستاورد‌های این معاونت است.

حجت اله نجاری عضو هیات مدیره و معاون اداری مالی، عادل نورعلی معاون بازرگانی و خدمات فرودگاهی و محمد محمدی مشاورعالی مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد کیش و مدیر حراست شرکت نیز از زحمات همکاران این معاونت قدردانی کردند.