ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۷ - خرداد - ۱۳۹۹

 

 این پروژه که  با سرمایه گذاری بخش خصوصی درزمینی به وسعت 32 هزار متربع ساخته شده دارای 2 برج 15 طبقه ومجموعه 320 واحد مسکونی درمتراژ های مختلف است که 17 تیر افتتاح شد.
درآیین افتتاح این پروژه بزرگ که با حضور مسئولان محلی برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین علیدادی امام جمعه کیش با تحسین روند عمران وآبادانی کیش وانجام سرمایه گذاریها درمسیر صحیح گفت: اجرای پروژه های بزرگ همتی والامی خواهد که اجرا کنندگان با صرف وقت وهزینه زیاد با تلاش تا پایان پیگیر انجام امور باشند و داشتن این همت والا، کاری ارزشمند است .
وی افزود: امنیت، آرامش واخلاق مداری سه ویژگی شاخص است وکسانیکه برای ایجاد این صفات بارز در جامعه بکوشنه انسانهای والایی هستند.
محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش نیز بابیان اینکه جزیره کیش یکی از پایگاههای گردشگری کشور است گقت: با توجه به بازه زمانی تعریف شده برای ساخت پروژه ها ، احداث چنین مجموعه هایی نیازمند عشق وعلاقه مجریان است .
وی احداث این مجموعه  که درساخت آنها تلاش شده رضایت ساکنان تامین شود را کاری ارزنده برشمرد.گفتنی است برجهای طلایی کیش شامل 2 برج مسکونی ویک ساختمان میانی برای فضاهای خدماتی است .


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد