ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۱۴ - مرداد - ۱۳۹۹

خطیب جمعه جزیره کیش:هجمه علیه سپاه  و دستگاه قضایی کشور اوج ذلت استکبار است

حجت الاسلام حسن علیدادی در خطبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران جزیره کیش اظهار کرد: البته طبیعی است که آمریکا از سپاهی که خود را وقف انقلاب و این همه شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده عصبانی باشد.
خطیب جمعه کیش در پاسخ به ماموریت گرگ صفتانه رییس جمهوری آمریکا بر قراردادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی اعلام کرد: سپاه فرزند این انقلاب است و در اوج شهامت همگام با دیگر نیروهای غرور آفرین مسلح کشور از ایمان و دستاوردهای نظام اسلامی در خط رهبری دفاع خواهد کرد.
وی در ادامه فضا سازی علیه دستگاه قضایی کشور را از دیگر رفتارهای موریانه ای استکبار برشمرد و گفت: این همه هجمه و امواج ضد فرهنگی مرگبار و فسادزا نظیر موضع گیری های اخیر علیه دستگاه قضایی نیز زائیده تفکرات احمقانه استکبار است.
حجت الاسلام علیدادی اضافه کرد : دستگاه قضایی با رانت و فساد مبارزه می کند و دشمنان این انقلاب این موضوع را برنمی تابند و دستگاه قضایی را نشانه می گیرند.
خطیب جمعه کیش خاطرنشان کرد: سپاه و دستگاه قضایی دو رکن این کشور هستند که با تمام وجود از دستاوردها و ارزشهای آن دفاع می کنند.
جزیره مرجانی و گردشگری کیش با حدود 40 هزار نفر جمعیت و 90 کیلومتر مربع وسعت در آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس در محدوده استان هرمزگان واقع شده است.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد