ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۲۵ - تیر - ۱۳۹۹

 امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه با تبریک ایام مبارک نیمه شعبان و تبریک روز سربازان گمنام که سهم زیادی از امنیت و آسایش امروزمان مدیون این افراد است گفت: منتظران واقعی کسانی اند که آگاه به وضع زمان خود باشند و برای روشنگری اماده اند.
خطیب جمعه کیش در ادامه  با اشاره به اینکه کشورمان از سال 59 تا کنون در تحریم به سر برده است گفت: راه نجات کشور توجه به اقتصاد مقاومتی و مراقبت کردن از خط قرمز های کشور است.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی افزود: دولت آمریکا و هم پیمانانش از بدترین و بدعهدترین دولت ها هستند چرا که در گذشته با حرص و ولع پای میز مذاکره با ایران حاضر شدند اما امروز به تعهدات خود عمل نمی کنند و هر روز نقشه و توطئه جدیدی علیه کشورمان به کار می گیرند.
وی با تاکید بر اینکه یکی از مولفه های اصلی اقتصاد مقاومتی حذف ویژه خوارها است بیان کرد: دستگاه های دولتی باید با ویژه خواری و امتیازات ویژه برخورد و در کنار ان از ریخت و پاش ها جلوگیری کنند.
خطیب جمعه کیش گفت: اولویت بندی و برنامه ریزی باید در اقتصاد کشور به خوبی اجرایی شود.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با تبریک سالروز گرامیداشت  چهره درخشان تاریخ فلسفه و حکمت ملاصدرای شیرازی و تبریک و تسلیت شهید بدرالدین از فرماندهان حزب الله لبنان در راه دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام،  به سالروز فتح خرمشهر هم اشاره کرد و گفت: در هشت سال دفاع مقدس کشورمان نه تنها با رژيم بعثي  بلکه با چندین کشور در حال جنگ بود و استکبار با این عمل می خواست انقلاب نوپایمان را از بین ببرد.
امام جمعه کیش فتح خرمشهر را اغاز تغییر وضعیت جنگ تحمیلی بیان کرد که پس از ان برگ برنده دست ایران افتاد و این رژيم بعثي بود که از تصرف خاک خود به دست رزمندگان اسلام واهمه داشت.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی همچنین به جایگاه حسد و بخل در سقوط ادمی به درجه های رذالت هم پرداخت و گفت: حسادت و بخل می تواند جامعه ای را به تباهی بکشاند.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد